nAsıl yatak almalıyım

sukran_mira soruyor: 5

kızım su an 19 aylık bizim park yatağımız vardı fakat artık eskidiği için yeni yatak almamız gerekiyor. nasıl yatak alacağım karar veremiyorum tek kişiik baza mı yoksa karyola mı almalıyım yatak sert mi olmalı ortopedik mi tecrübeli annelerin yardımını bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


dilrubaa

Yer yatagi :) ikea sunger yatak cift kisilik.


sukran_mira

malesef o kadar yerim yok bide bakteri filan ürüyormuş makalelerden okuğum kadarıyla yer yatağında böyle bir sorun varmış ve evimiz 1. kat olduğu için yer çok soğuk oluyor :(


kurablyemm

Karyola alsaniz büyüyen sallanan ikeadada cok tatl . Karyola var yegenlerim aldi bizde besik ekaryolada var ama yer yatağ . Ev sıcak oolmasına rrağmen bende . Düşünmedim ortopedikyatak iyi sert oolmamal .


ilknurbade

Ortopedik yatak bebeklere onerilmiyor. Bu yataklar çok sert oluyor. Yarı ortopedik yatak kullanıyorum ben. Ya yari ortopedik ya da lateks yatak alinmali bu konuyla ilgili arastirma yapmıştım. Visco yataklar da onerilmiyor cunku bebek icine gomuluyor. Dusmeyecegi bir karyola alirsaniz ayni zamanda guvende olur.


nildem

beşik ve par yataktan sonra karyola yada tek kişilik bazaya geçmedik biz. marangozda kendi istediğimiz boyutlarda ( çocuğun ilkokul dönemine kadar kullanabileceği) bir yatak yaptırdık ve içerisine de yarı ortepedik visco destekli bir yatak aldık. hala kullanıyoruz ve çok da memnunuz. tavsiye edebilirimCevaplamak için Üye ol