bebeklere balık yağı verilirmi?

evrbyd soruyor: 5

bebeğim 1 yaşına girdi seven seas veriyorum sabahmı öğlenmi vereyim yoksa aç karnına veriliyor dr verin dedi iştah kapatıyormu bugünlerde yemiyor 

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


asli_arda

bizede verdi doktor yarım kaşık .iştah kapatıp kapatmadığını bilmem ama iştahsızlık dişlerden olabilir mi ?yani bizim öle de 


ceydabelinay

mrhaba evrbyd ben 9.aydan ıtıbaren verıyorum  cok memnunum 2.şişe bıttırdık 3. gectık yemeklerden 1.5 saat sonra verıyorum yarım saat gecttıkten sonra yemege gecış masallah iştahda acıyo bırdeyemek 1 kasık daha fazla yıyoruz(ac karna verme karnı tok olsun):))


burcaksahin

Biz 1 yasindan beri seven seas veriyoruz. Drumuz mevye saatinde verebilorsiniz dedi. Seven seas'in bi portakal bir de kiraz aromalisi var. Sanirim kokusunu ve tadini meyveyle yutturmak icin meyveyle verin dedi. :) ki bence tadi da kokusu da kotu degil. Unutmazsak meyveden once unutursak meyveden sonra veriyoruz.


nilaydastan

Ben kızım için 11.ayından itibaren balık yağını vermeye başladım. İştah konusunda bir yardımımın dokunduğunu sanmıyorum , bizde o anlamda bir yararı olmadı lakin zeka konusunda ki yardımını su götürmez kabul ediyorum. Ben ekim ayından mayıs ayına kadar kesintisiz veriyorum kür gibi.    Bırakmayıda hiç düşünmüyorum zeka anlamında inanın cok faydasını göreceksiniz eğer sürekli devam ederseniz. Biz Carlston markanın balık yağını kullanıyorum önceden seven seas kullanıyorduk fakat sonradan araştırınca balık yağının içine katılan ekstra vitaminler ağır metal olarak geçiyor ve bu sebepten saf olanını almanın toksik bir durum bedende yaratmayacağını öğrenmiştim. itirafda etmeliyim kokusu yok denecek kadar az portakal aroması var, seven seastan tadı sanırım daha iyi ki her verdiğimde artık öğürmüyor. Sevgiyle klaın.
GulcanDeniz

Biz de Seven Seas verdik. Hala da veriyoruz. İştah açıyor diye biliyorum.Cevaplamak için Üye ol