bebeğin kalp atışı ne zaman duyulur

fkry37 soruyor: 6

ben 6 haftalık hamileyim 4.5 haftalık iken doktora gittim sadece bebeğin kesesi görünüyordu.acaba bebek ne zaman görünür kalp atışını ne zaman duyabilirim bu kişiden kişiye değişir mi?yada bazı kişiler bebeğin cinsiyetine göre değişir diyor erkek geç olgunlaşır diyorlar doğru mu? ilk gebeliğim boş gebelik mi diye endişeleniyorum boş gebelik olmadığını nasıl anlarım

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


ayberk_aynur

6 haftadan önce olmaz benim 8 haftalıktı ikiside


ema

Hiç endişelenmeyin.Benim 6.haftalıkken dr duymuştu.Bende sizin gibi başta korkuyordum ama max sanırım 8. haftaya kadar duyulması gerekli.Hamileliğiniz size yeni mutluluklar getirmesi dileğiyle sağlıcakla kalın.


DoRuK_DiLeK

hayırlı olsun öncelikle.

6 ile 8 hafta arası ama nadiren de olsa 10 hafta arası duyulabiliyormuş bir yakınım 10. haftayı beklemişti burdan biliyorum. ben 5 hafta 4 günlükken gittim kese oluşmuş haftaya kalp atışları için gel demişti dr. 6 hafta 5 günlükken hayatım byunca duyduğum engüzel melodiyi duydum. pıt pıt pıt pıt.

allah isteyen herkese nasip etsin. amin.


Fundaaa

6-8 hafta arasında duyulur diye biliyorum..4.5 haftalıkken duyulmaz o yüzden endişe etme


gokalpileseyrialem

Hamilelik annelik ve bebek bakımı ile ilgili tecrübelerimi paylaştığım bir blogum var. Sorunla birlikte ilk dönemlerde kaleme aldığım hamilelikte merak edilenler linkimi ekliyorum sevgiler..
http://gokalpileseyrialem.blogspot.com/2010/09/hamilelikte-merak-edilenler.html


paska

6-8 hafta arasında duyulur hamileliğinizle ilgili gelişimleri akillibebek sitesinden takip edebilirsiniz ben kızımda hafta hafta takip etmiştim çok faydalanmıştım.Allah tamamına erdirsin inşallahCevaplamak için Üye ol