İstanbulda tüp bebek merkezleri

ozgu_naz soruyor: 8

Sorularda biraz bakındım ama spesifik bir durum olduğu için yeniden sormak isterim. Bir arkadaşımın eşinin spermleri yok denecek kadar azmış.Doğal yöntemle olması imkansız demiş dr testler sonucu. tecrübesi yada bilgisi olan varsa, gittiği yada önereceği bir doktor yada merkez varsa tavsiyelerinizi alabilir miyim? yaşları 40a yakın ve artık bebek sahibi olmak istiyorlar.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


nilayy

Bu konuda Bahçeci ismini çok duydum. Çok yakın bir arkadaşım bayağı bir araştırıp en iyisinin o olduğunu söylemişti, hatta dünyadaki 10 hocadan biriymiş.. Ama sonradan doğal yolla hamile kaldı, dolayısıyla one gitti de hamile kaldı diye örnek verebikeceğim kimse yok malesef.


revve

Kadıköy florance nigthengale Dr.Nuri delikara..İşinde çok çok iyi bir doktor..Tavsiye ederim


ozgu_naz

teşekkür ederim cevaplarınıza. İleteceğim


ulukap

Prof.dr.engin oral'ın hastasıydım..bahçeci kliniğiyle koordineli çalışarak tüp bebekle çocuk sahibi olmamı sağladı

Bilginizeolivia

Bahceci klinigi Dr.Bora Cengiz.3 farklı arkadasim da ikiser cocuk sahibi oldu sayesinde.hepsi de ileri yas hamileligi idi.


ozgu_naz

teşekkür ederim. bütün tavsiyelerinizi ileteceğim. Umarım onlar da iyi sonuçlar elde ederler


Kozzy

bu konuda cok detaylı bılgıye sahıp oldugumu dusunuyorum. esımın 2 kuzenı ve eltım, her  3 ü de ıstanbul'daki büyük özel hastanelerın 3 ünde tüp bebek ünitesi sorumlusu, embrıyolog doktor.

bu konuda lutfen cok detaylı arastırın, gerekırse ozelden destek verebılırım sıze.

hıc etık olmayan seyler donuyor maalesef tup bebek merkezlerınde. gercekten cok etık calısan, herseyden once Allah ınancı olan ( bunu sız bılemezsınız tabı ama en azından dr u yakınen tanıyanlardan bılgı alabılırsınız ) bırının elıne teslım etmelısınız umutlarınızı.

ben de florence nıghtıngale dr mehmet nurı delıkara'yı tavsıye edebılırım sıze. cok etık calısan bır doktordur, ekıbı de aynı sekılde.


zeyfe

bahçeci kliniğinde tedavi oldum, 3.5 yaşında ikizlerim var.


Cevaplamak için Üye ol