Anadolu yakası okul arayışı: kalev okulları

otto soruyor: 7

2016 eylülde 1. Sınıfa başlayacak oğlum için okul arayışındayım, Ataşehirdeki Kalev okulunu ve yaklaşımını çok beğendim ama okulu bilen duyan birilerinin tavsiyesine çok ihtiyacım var. Ya da başka okul ya da öğretmen tavsiyesi olan var mı? Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


evhamlianne

Merhaba, takip ettigim bir blogger anne var www.manyakanne.com Sebnem Seckiner. Kızını o okula yazdirdi epey bir arastirmisti yazmisti hatta. Yazilarina bir goz atin isterseniz.


cancun

manyakanne ile görüşebilirsiniz evhamlianneye katılıyorum bayağı bir o konu ile ilgili yazdı araştırdı. en son kalev'e karar vermişlerdi.


ozgu_naz

Ben kaleve yazdirdim. Kadikoy anadolu mezunuyum ben.ayni inancla devam eden bir vakif okulu.cok arastirdim okullari ve ikna oldum. Giden arkadaslarimin cocuklari cok mutlu. Ben veliyi memnun etmeye calisan ekollerden uzak duruyorum. Kalev tamamen ogrenci odakli. Mudurun, md yardimcisinin kapisi hep acik. İstediklerinde sorup iceri giriyorlar.benim icim cok rahat.


otto

evhamlianne, cancun, ozgu_naz yanıt verdiğiniz için ne kadar teşekkür etsem az, çok yardımı oldu sağ olun


evhamlianne

Rica ederim.


ozgu_naz

Rica ederim :) bugün rehber öğretmenle öğrenci tanışma toplantısı vardı. Kendisine bayıldım. Birkez daha kararımdan emin oldum


london

keystone ınternatıonal yada kilittaşı okullarını anadolu yakasında tek gecerım.ıng tedrısat.Cevaplamak için Üye ol