Hediye seçimi

sehergil soruyor: 5

Doğumgünleri için 8 yaşında kız çocuğu ve 2 yaşındaki erkek çocuğu için ne hediye önerirsiniz? (kıyafet haricinde bişeyler istiyorum)

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


nurus

kız için paşabahçe de çok güzel tabak-bardak setleri var,kaşık -çatal-bıçak da yanında takım yaparak hediye edebilirsiniz.


2 yaş için de annesinin geceleri bebeğe okuması için d&r dan güzel bir masal kitabı alabilirisiniz.

ben bir arkadaşıma aldım büyük mavi kapağı olan 365 geceye 365 masal adında bir kitaptı.tüm hediyeler ya küçüldü,ya bozuldu ama bizim masal kitabı hala daha saklanıyor gelecek nesillere..


helensparta

bence çocuklara oyuncak yada onların ilgisini çekecek şeyler alınmalı kıyafet ve para olayını hiç sevmiyorum çocuk paketi açtığında gözleri parlamalı:) kitap güzel fikirmiş mesela oyuncakta güzel..


sehergil

Kız için sırt çantası olabilir. Hello kitty ya da winx bakıyorum. Erkek için de kitap güzel, oyun çadırı hoşuma gitti bir de


yeniden

onların isimleri yada resimleri olan birşey olabilir.2 yaşındakine uygun olmasada 8 yaşındaki beğenir.2 yaşındakine oyuncak olabilir zeka geliştirici.http://www.regetoys.com/ ; tavsiye ederim.8 yaşındakinede odasına asacağı kendi resmi ve ismi yazılı değişik bir poster yaptırabilirsiniz.kişiye özel poster,takvim yapan yerler var.


sehergil

İkisine de sırt çantası aldım. Kız için strawberry. Okulda kullanacağı tarzda. Çok beğendi. Ailesi de memnun oldu. Erkek için de şimşek mc quenn'li.  Onu yarın vereceğiz bakalım onlar beğenecek mi?Cevaplamak için Üye ol