oyuncak

adilcan soruyor: 6

oğlum 3 ayı bitirdi oyuncak olarak ne önerirsiniz

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


Elcino_mutluatolye

merhaba! ben bir de, yataginin kenarlarina boyama kitaplarindan kestigim rengarenk hayvan resimleri yapistirdim. yapistirdigimda uyuyordu, uyaninca hemen dikkatini cekti ve o gunden beri heyecanla inceliyor, sabahlari uyaninca onlarla konusuyor :)


Aysegul_

teşekkür ederim sosito:) elcino haklısın ben de genelde uyumak için Berk'i yatağına koyduğumda görebileceği şekilde wayne'i ve resimdekini de koyuyorum. Onlara bakarken uykuya dalıyor. Uyandığında da gerçekten onları görüp aaa ooo eee sesleri eşliğinde konuşmaya başlıyor  :) seninki de iyi fikir ! Feriha fisherprice'ı incelemedim ben ama tiny love tekmele oyna güzel. sen ikisi arasında bir karşılaştırma yapabilirsin bence.


Elcino_mutluatolye

Draysegul, bu arada fotograf cok seker :)


Aysegul_

Teşekkür ederimmm :)


boraunal

Merhaba,

0 aydan itibaren kullanabileceğiniz Monozebra oyun kartları var. Bu kartlar ile bebeğinizle iletişiminizi de güçlendirebilirsiniz.

http://www.monozebra.com/


agungor

bizim bebeğin özellikle siyah beyaz kontraslı oyuncaklar ilgisini çekiyor. bunlar sayesinde bebeğimle daha çok konuşabiliyorum ve ona hikayeler anlatıyorum. monozebra diye bir ürün var, hastanede görmüştüm, ilginizi çekebilir.
Cevaplamak için Üye ol