bebeğinize hangi mamayı yediriyorsunuz..hipp mi aptamil mi?

ozlembilgi soruyor: 10

bebeğinize hangi mamayı yediriyorsunuz..hipp mi aptamil mi?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


ozdenin_oykusu

aptamil kullandık bzi hep


barbunya

biz de aptamil kullandık hep ,hala da devam sütünü kullanıyoruz,nedense bunun dışındaki markalar pek güven vermedi bana ...alışkanlıkla ilgili sanırım..


batuhanuras

hipp organik


silky

biz aptamil kullaniyoruz devam sutu olarak.


azraesra

bizde hep aptamil kullandık...bi ara çok zorda kalıp bebelac almıştım aman tanrım neydi o öle:(
aptamilden şaşma bence.ama hipp hiç denemedimozlembilgi

yurt dışında yasayan arkadaslarım kesinlikle aptamil verme..tr de pazarı yeni kimse bilmediği için hipp kullanmıyor diyorlar..almanyada hipp in özel çiftlikleri varmıs..hersey organik..ve üstünde  organik yazan tek mama hipp.o yüzden sanki hipp daha iyiymiş gibi geldi bana kızlar!!


Zumrut_Mert

bizde Pre Aptamil kullanyorus ama pahalı oldugundan başga mamaya gecmeyi düşünyorum acaba sorun yaşarmıyıs diye korkyom,aranızda ülker hero kullanan varmı onu secmeyi duşunyom veya tavsiye edecegniz bi uygun mama markası varsa yardımcı olurmusunuz.tsk.


0zge

Aptamil kullanıyorum. Pahalı ya kalitelidir mantığından birazda. :)Zumrut_Mert

soda,saol cevabın icin mamaların icerigi aynı olabiler ufaktefek hariciyle tabide ben şunu merakettim acıkcası okudugum yorumlarda hipp-n organik oldugundan dolay bebek de kabızlık oluşdurabilyomuş ondan biraz cekinyom obür mamalardada benzeri problemli yorumlara rastladım fakat şu ülker hero babeye nerdeyse hic raslamadım ona gecmeyi duşunyom kullanan varmı siz hic kullandınızmı ?


kedidirkedi

Hipp'in organik kavanoz meyvelerinden yedirmiştim, mamalarını maalesef sevmemişti. Keşke yeseydi. Kaşık maması olarak Milupa ve Aptamil yedirmiştim. Emzirdiğim içim formül süt kullanmadım.Cevaplamak için Üye ol