çocuk nefroloğu, alerji doktoru

p_nar soruyor: 7

merhaba,

istanbul'da tercihen anadolu yakasında tavsiye edeceğiniz bir çocuk nefroloğu ve bir de alerji uzmanı var mı?
şimdiden teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


skisac

ben salı günü çocuk alerjisi doktoruna gittim. Memorial Ataşehir'de doç dr cevdet özdemir. çok ilgiliydi sizin sorununuz nedir? çocuk alerjisi tek başına bakamayabilir diye soruyorum.


p_nar

:)  ben iki doktora ayrı ayrı götüreceğim... 


gıda alerjisi (sanırım) ve böbreğinde kum var...


skisac

bende süt alerjisi için götürdüm normal çocuk sağlığı konusunda uzman doktorlardan farklı birşey söylemedi bende gitmişken tekrar kan testleri yapmasını istedim. Gıda alerjisi için gitsende çocuk gastroenterelog'a yönlendirecektir. Bende sonuçlar çıkınca götürecek çocuk gastroenterolog bakıyordum şimdi amerikan hastanesinde bir tane buldum ona götürüp göstermek için randevu alacağım.
Prof. Dr. Figen Gürakan


bnycan

alerji uzmanı olarak tufan kutlu yu önerebilirim. sadece c.tesi medipol e geliyor. ama bizim alerjimiz tek götürmeyle bitti çok iyi bir insan


skisac

Prof. Dr. Figen Gürakan haftasonları hastanede yok sadece haftaiçine gün verebiliyorlar. muayene ücreti 350 TL.


egis

Besin allerjisi için Prof. Dr. Fügen Çullu'yu önerebilirim. Çocuk gastroentoloğu, benim oğlumda da inek sütü allerjisi var, kendisine götürdük. Ben çok memnun kaldım. Nişantaşında muayanehanesi.


skisac

Bugün Amerikan Hastanesinde Çocuk Gastroenteroloğu Prof Dr Figen Gürakan'a gittik. Bizimle 30-45 dk arası çok detaylı bir şekilde ilgilendi. Euroko sigortaya muayene 220 TL oldu. Ben çok memnun kaldım. Çok ilgili alakalıydı.Cevaplamak için Üye ol