üsküdar, koşuyolu bölgesinde anaokulu

denizada34 soruyor: 9

Merhaba, Üsküdar, Koşuyolu bölgesinde organik beslenmeye önem veren,bahçesi geniş anaokullarını paylaşabilir misiniz?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


guta

Merhaba. Koşuyolunda  Naturel Anaokulu var. Küçük bir bahçeleri var ve domates semizotu gibi türlü türlü şey yetiştiriyorlar. Çocuklar kendileri topluyor. Ama çok geniş bir bahçesi yok. Sahibi çok iyi bir bayan. İsterseniz bir gidip görüşün. Pazar sokağında. 


denizada34

@guta çok teşekkür ederim. Sizin Naturel anaokuluyla ilgili bir tecrübeniz oldu mu acaba? Eğitim sistemi vs hakkında görüşlerinizi öğrenmek isterim.


guta

Merhaba. Büyük oğlum küçükken 2 yıl gitmişti. Biz memnunduk ama eğitim olarak fazla bir beklentiniz olmasın. küçük çocukların mutlu olacağı, sevecen bir yer.  Anasınıfına kadar tercih edilebilir. 


annetinkerbell

Merhaba ben de aynı şekilde arıyorum oğlum 20 aylık. buradan okuduğum kadarıyla natürel samimi bir yer. Fiziki olarak da altunizadedeki atlı karınca geniş alanlara sahip görünüyor.ayberke

Atlı karınca çocuk evi şeklinde kreş değil benim bildiği.Dediğiniz gibi en büyük bahçe onlarda(çokta öğrencisi olur).Onun haricindeki koşuyolundaki kreşlerin hepsi 3 katlı bahçesi küçük.


burkatek

@annetinkarbell 20 ay için tavsiye edeceğim bir yer yok. Çoğunu gezdim gördüm, hepsi üç aşağı beş yukarı aynı. Ama validebağ koleji açılıyor bu sene, oraya yaz kampına gittik beğendim. Bir arayıp sorun 20 aylık alıyorlar mı diye


annetinkerbell

@burkatek çok teşekkür ederim


Mug

Merhaba

koşuyolun fidol anaokulu hakkında bilgisi olan var mı acaba? 3 yasındaki oğlum için bir yer düşünüyorum, hatta bu sene ilkokula başlayacak kızım var onun içinde fidol ilkokuluna mı versem diyorum, bilgisi olan var ise paylaşırsa cok mutlu olurum.

tesekkürler


annetinkerbell

Merhaba kreşe başlayan oldu mu? Memnun musunuz ? 


Cevaplamak için Üye ol