Beylikdüzünde kreş

nrnysyn soruyor: 1

Merhaba, Eylül'de 22 aylık olacak oğlumu emanet edebileceğim bir kreş arayışı içindeyim. Beykent civarında kreş öneriniz var mı ? Kızım Tema the School' a devam ediyor. Başımıza gelen en iyi şeylerden biri bu okul. 3 yaşına girdiği gibi oğlumu da aynı yere vereceğim fakat bu yıl için kreş bulmalıyım.

Bu soruyu cevapla


1 Cevap


miss_venezia

Merhaba, Tema Eğitim Kurumları'nı ben de çok araştırdım ve 3 yıldır da, çalışma ve paylaşımlarını takip ediyordum. En sonunda kararımı netleştirdim. 

Çocuklarımın en iyi eğitimi alması için doğru noktanın burası olduğuna kanaat getirip, yaz okuluna başlatarak, Tema ailesine dahil olduk. 

Her sabah kendim götürüp, kendim getiriyorum. O nedenle bol bol içerden takip edebiliyorum ve iç yapıyı az çok öğrendim, okulun inanılmaz bir cevher olduğunu farkettim.  Bence büyük kızınızı oraya göndermekle  müthiş bir karar vermişsiniz. 

Mesela TEMA KIDS tarafında, sizin ufaklık için muhteşem bir programları var.  "Okula ilk adım" diye bir program.  1 yaştan itibaren eğitimleri var.  2 yaşından itibaren de hem spor, hem beceri dersleri var.   Siz de ailenin ferdi olduğunuza göre, zaten biliyorsunuzdur. 

20 ağustosta tanıtım toplantısı yapacaklarmış. Bilginiz olsun, bi gidin bakın derim.. 

Ben kış için de vericem. Kayıtların açılmasını beklşyorum. 

Sevgiler..


Cevaplamak için Üye ol