çocuk üroloğu

paradoks soruyor: 9

merhaba istanbulda  çocuk üroloğu olan hastane bilen varsa  yardımcı olurmusunuz?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


ra_she_de

hizmet hastanesine çapa dan bir çocuk üroloğu geliyor Orhan Ziylan 


paradoks

evet ona gittik fakat ücreti çok fazla  başka bi dr biliyosanız sigortanın karşıladığı.


jildando

Oğlumun sünnetini doğumda Metropolitanda Haluk bey yapmıştı, Çocuk olarak ayrı değil bildiğim kadarı ile, ama gene de sorabilirsiniz isterseniz, biz cok memnun kalmıştık, çok da tatlı biriydi.


nilufderin

Eşim de ürolog, Türkiye de çocuk üroloğu sayısı çok azmış, Orhan Saylan da bunlardan biri ve çok başarılı, sorununuz ne acaba?paradoks

hipospedias ameliyatı için çocuk üroloğu olması gerekiyomuş orhan bey öyle söyledi.bakırköyde varmı acab hastanede?


mater

Evet çocuk üroloğu sayısı oldukça az. Bende birkaç isim biliyorum. İşim gereği. Bir tanesi sizinde dediğiniz gibi Orhan Ziylan...Diğeri Doç Dr.İlker Akyol. İnternetten arayabilirsiniz.


skisac

Özel hastanelerin doktor kadrolarına bakıyorum baktıklarımın hiç birinde (istanbul) çocuk üroloğu göremedim, ama normal ürolog değil benim çocuk üroloğuna gitmem lazım. Orhan Ziylan'ı hizmet hastanesi kadrosunda göremedim. Orhan ziylan ürologmu çocuk üroloğumu? İlker Akyol'un sadece özel muayhanesimi var? Başka önerebileceğiniz bir çocuk üroloğu varmı? önceliğim özel hastaneler.


skisac

benim gibi arayıp bulamayan varsa benim araştırma sonucumu paylaşayım. Çapa'da çocuk üroloğu profesör Haluk Ander haftada bir gün şimdilik Çarşamba akşamları sadece Şişli Florence Nightingale geliyor. muayene ücreti 365 TL özel sigorta geçmiyor bu doktorda sigortadan muayene sonrası talepte bulunabiliyorsunuz. Ben doktor arkadaşlardan tavsiye ile zor buldum çocuk üroloğu benim durumumdakilerin işine yarar inşallah


MelekAnne

Şimdi bende Anadolu yakasında bir çocuk ürologu arıyorum ama fiyatları da çok yüksekmiş :(


Cevaplamak için Üye ol