göğüs kalkanı

ukba soruyor: 3

Öncelikle böyle bir sitenin varlığından haberdar olduğum için çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Gerçekten aklıma takılan konular hakkkında çok yardımını gördüm. Ve katkılarından dolayı tüm arakadaşlara teşekkür ediyorum.
Gelelim fikrinizi almak istediğim konuya; belki lazım olur ve doğum sonrası ilgilenemem diye şimdiden bir göğüs kalkanı aldım. Ben avent ısmarlamıştım ama chicco gelmiş. Acaba aralarında bir fark var mı? Değiştirmeme değer mi sizce?

ps: 1. Bir de alakasız olacak ama organicare bebek şampuan, yağ vs kullanan arkadaşlar var mı acaba? Tamamen organik diyorlar, siz ne düşünüyorsunuz?

      2. Yine alakasız birşey ancak paylaşmak istedim, yaklaşık 2 yıl önce aldığım ancak hiç kullanmadığım ekmek makinemi kullanmaya karar verdim ve ekmeğimi  (ilk olarak tam tahıllı yaptım) kendim yapmaya başladım. Gönül rahatlığıyla yiyebildiğim mis gibi ekmekler, harika birşey :)

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


gurbettebiranne

degistirmene degmez eger fiyat farki cok degilse


ukba

Fiyat farkı yok, haklısınız ikisi de aynı işlevi görür herhalde. teşekkür ederim :)


erguldogan

ben chicco göğüs kalkanı kullanmıştım, çok iyi birşey.
bazen emzirmek ve sağmaktan göğüsuçlarımın hassaslaştığını hissetiğimde 1-2 saat kadar onu takıyordum, göğüs hem hava alıyor, ucu bir yere değmediği için hassasiyet azalıyor ve o süre içinde süt akacak olursa elips gibi olan o toplama haznesine akıyor.
Çok kullanışlı birşey gibi geldi bana. İşime de yaradı, tavsiye ederim.Cevaplamak için Üye ol