Hangi bebek puseti?

aysenur_derin soruyor: 4

kızım artık 2 aylık oldu ve puset alma zamanımız gelmiştir.Aradığım en önemli özellikler hafif ve konforlu olması ayrıca çok pahalı markalara gerek yok.tecrübeli anneler neler tavsiye edersiniz??

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Deniz06

Ben Bugaboo Bee modelini çok beğenerek kullanmıştım, hem çok konforlu, hem kullanımı çok rahat, hem de hafif.
Bence öncelik olarak konforla birlikte nerde imal edildiğine de bakın, bu tarz ürünler uzun vadeli (nerden baksanız 3 yaşına kadar) kullanılan ürünler.
İkinci el düşünürseniz ben Bugaboo Bee'yi satıyorum.   http://www.nurturia.com.tr/bazaar/c95532e0-3558-4c3e-9337-9e9f00f8a6ea/bugaboo-bee-bebek-arabasi

Onun dışında Maxi Cosi'ler ve McLaren'ler iyi diye duyuyorum arkadaşlarımdan.


ozdenin_oykusu

selam.ben pierre cardin in ps 102 baston pusetini aldım.kolay açılıp kapanıyr,tek elle rahat taşınıyor.bir d ebenim için çok önemli olan bir şey;tam yatarlı olması.tentesi de diğer baston pusetlere oranla daha geniş.öneririm.rahat kulanıyorum.


Mediha


Maclaren Techno XLR kullanıyorum , çevremden aldığım tavsiyelerle karar verdim.Çok da  memnunum.Pahalı görünebilir ama en az 3 yıl kullanacağınızı düşünürseniz değecektir.Bakmanızı öneririm. 


azraesra

bizde pierre cardin in enfants ını aldık..bu markanın hafif ve heryere sığabilen modelleri var..bi bak istersenCevaplamak için Üye ol