Levent, etiler, akatlar civarı kreş tavsiye edebilir misiniz?

ReinasMom soruyor: 10

Merhabalar,

Kasım ayında 3 yaşında olacak kızım için Eylül ayında başlatabileceğim uygun fiyatlı, iyi bir anaokulu arayışındayım. Bazılarını gezdim ama 25.000-35.000 TL gibi rakamlar havalarda uçuşuyor! Bana da daha 3 yaşındaki çocuk için bu rakamlar çok uçuk geldi. Yabancı dil gibi bir önceliğimiz de yok. Sadece güvenilir, mutlu olabileceği, birşeyler öğrenebileceği temiz bir yer arayışındayım.

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


abcd1234

merhabalar, ben de aynı arayış içinde olduğum için birkaç yerle görüştüm. özel günay anaokulu leventte fiyatları daha uygun ancak yemek menülerine takıldım biraz, şekerli araöğünler nedeniyle orasını eledim. Akatlar'da Mercan çocuk evi düşünüyorum, orası menülerini şekersiz hale getirecek diye konuştuk, aylık 1800. diğer yerler çok pahalı cidden:( 


ReinasMom

Merhaba,

Özel Günay'ın fiyatı hakkında bilginiz var mı?


london

balmumcu enka yanında turkan saylan a gıdın 800 tl aylık sanıyorum besıktas beledıyesı actı ama zaten eskı nese erberk ve tum calısanlar orada kaldılar komple beledıyeye devredıldı.luks bır vılla.


london

aynı zamanda besıktas beledıyesının cetın emek etıler kresıde var 800 tl akatlarda.orayada cok arkadasım yolladı ucuz ve guvenılır.


ReinasMom

Çok teşekkürler, hemen bakicamguleenk

Merhaba Besiktaş belediyesinin çetin emeç adındaki kreşi dikilitaşda.. Balmumcuda olan kreşin adı türkan saylan. Güvenilir ve güzel diye düşünüyorum.Bende oglum için o bölgelerde kreş bakıyorum ama tam karar veremedim. Cocuklarını yollamış ailelerden  fikir almak isterim. Bu bölgede hangi okulları tavsiye edersiniz ya da bu iki kreş hakkında bilgisi olan var mı?


london

arkadasımın oglu akatlar zeytınoglu caddesındekı beledıye kresıne gıttı..beledıyenın ınternet sıtesınden bakın farklı olabılır.cok memnundular.

enkanın yanındakı vıllada sanırım 25 numara da oldukca ıyı ama yası nısbeten kucukler orada.

ulus da tarık akan kresı acıldı ayrıca.ulus parkının karsı yokusunda.bernar nahum ılkokulu yanında.

orayı bılmıyorum.ama fıyatlr ucuz.saygılar


ReinasMom

Çok teşekkürler guleenk

Teşekkür ederim..


selvacim

Zeytinoğlu caddesi play to learn tavsiye edebilirim. Sonrasında Şişli terakki yolladık ama solak olan çocuğumuz sağ için zorlamışlar yarı dönem bize düzeltin evde diye kalem aldırdılar. 10 şubeli bir anaokulu tam bir çiftlik olmus. Pedagog yanından geçerken birşey sorma diye kafasını öne eğiyor. Gec bırakınca Veli'yi cocuk gibi azarlıyorlar . Okulda  sublimal olan çizgi film izlettiriyorlar. Başvuruda sıra var filan cok ağırdan satıyorlar sakın vermeyin okul gruplarında da siyasi konular gereksiz Cevaplamak için Üye ol