Hangi okul; okyanus, altınçağ, kids aloud?

soles soruyor: 3

merhaba,

bu okullarla ile ilgili olumlu, olumsuz bilgisi, fikri olan var mı?

oğlum tam 2,5 yaşında. haftada 3 yarım göndereceğim. bu üçü arasında düşünmekteyim ama bir türlü karar veremiyorum.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


burcuka

merhaba benim oglum  emirgan kidsaloud  a gidiyor. 1 ay oldu başlayalı. farklı subelerinde durumların farklı oldugunu duydum .. ama temizliğinin kadrosunun menülerinin ingiliz kültür tarafından denetlendiğini biliyorum.. şimdilik memnunuz. asıl öğretmenin yanında 1 bazen 2 stajer ve 1 yabancı öğretmen var..okul seçimi konusunda cok kararsızlık yaşamıştık. aslında en doğru secimi cocuklar yapıyor.


jildando

Burcuka aynı bölgede yaşıyoruz sanırım, bizde Cuma günü anneli oyun grubuna başlayacağız kids A loud emirgan da. Ben de yazarım artık deneyimlerimi haftaya:)


blue_white

Ben bu siteye yeni üye oldun..Oğlum 4 yaşında geçen sene özel bir anaokuluna gitti..Ona okul ararken bayağı bir araştırma yaptık, ben Altınçağı öneririm, fakat biz o okula fiyatı bize pahalı geldiği için gönderememiştik, koşuyolunda bulunan Okyanus anaokuluna baharda 2,5 ay kadar gönderdik...oğlum öğretmeninini çok seviyordu okul için kötü diyemem lakin ben Altınçağ'ı çok beyenmiştim..Okyanus'un yanında İngiliz Kültürün bir İngilizce Anaokulu bu yl açıldı sizin takdirinize kalmış?Cevaplamak için Üye ol