1 yaş doğumgünü

heavenlyhorses soruyor: 6

Merhaba Ankaralı Arkadaşlar,
Kızımın doğumgününe az kaldı bahçeli bir mekan istiyorum. Doğumgünü yapanlar veya yapacak olanlar hangi mekanlarda ve ne tür hazırlıklar yaptınız. Misafirlere hatıra kalması için neler yaptınız teşekkürler

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


nerec

merhaba,
biz de 1. yaşgünümüzü yeni kutladık. henüz çok küçük olduğundan ve fazla bir şey anlamayacağından çok büyük bir hazırlık yapmadık. uyku saatini ve sıcak havayı dikkate alarak akşamüstü saatinde kutlama yaptık. oyun bahçesi olan (elbette salıncaklı :) bir pastanede kutladık. birkaç balon ve süs yeterli oldu.  gelen misafirlere, ön tarafında üçümüzün resminin ve bir anı yazısının olduğu  arka tarafında da kızımızın el ve ayak izlerinin olduğu kartpostal benzeri kartlar verdik.
şimdiden kızınızın 1. yaşgününüzü kutlarım...


ozalp07

o kartları nasıl yaptırdınız. ne kadara  geldi ücret olarak. mutlu yıllarrr


burcukusu

merhabalar
benim bir bebek butiğim var ve doğumgünleri ve özel günler için tasarımlar yapıyorum
özellikle resimli magnetler çok ilgi görüyor
ürünlerimi www.burcukusu.com dan görebilirsiniz


nerec

merhaba,

özalit fotokopiciye yaptırdım. ön tarafına digital ortamda çekilmiş bir resmi ve anı yazısını koyduk. arka tarafa da el boyası ile aldığım el ve ayak izlerini kopyalattım. (ki el ve ayak izi almak epey zormuş, durmuyor yerinde...) 50 tane yaptırdım, kağıdın kalitesine göre fiyat değişiyor, ben 70 TL ödedim.


ozalp07

tşk ler


sekerkurabiyeciselda

kızımın 1. yaş günüile birlikte başladım  kurabiye yapmaya ve artık  kızım 27 aylık oldu:)sizlerde çocuklarınızın özel günlerinde kurabiye yaptırmak isterseniz sayfamı ziyaret ederseniz çok mutlu olurum.

http://www.sekerkurabiyeci.com/?p=88Cevaplamak için Üye ol