Çocuk Acil

ozguranne soruyor: 7

İstanbul Anadolu yakasında çocuk acili olan hastaneler nerelerdir? Bilen, yorum?

teşekkürler

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


Kaymacina

Kozyatağı Acıbadem de acil var ama acil de çocuk cerrahı olmuyor. Çocuk acili değil orası.Bu önemli bir detay.Biz oğlumla gittik ve çocuk cerrahı olmadığından Marmara hastanesine sevkimiz yapıldı.Yaşadığımız rezillikti.
http://kaymacina.wordpress.com/2010/04/06/karin-agrisi-deyip-gecme/


ozguranne

Çok geçmiş olsun Kaymacina. Sorduğum iyi olmuş... 


Kaymacina

Sağol özgüranne.. aman hiçbirimizin ihtiyacı olmasın inşallah ama olursa diye de tedbirli olmakta fayda var.
sevgiler,


nisanin_annesi

Özel Göztepe Hastanesi'nde acilde çocuk doktoru yok, aile hekimi bakıyor çocuklara. Ataşehir Memorial'da çocuk doktoru var ama ben memnun kalmadım, verdiği ilacı sonra kendi doktoruna gösterdiğimde çocuğa verilmemesi gerektiğini söylemişti. Aslında acil servisteki çoğu doktor güvenemiyorum.


yaseminn

biz bir defa ataşehir memorial'e gittik kendi doktorumuzun yönlendirmesiyle. konan teşhisi ve reçeteyi bizim yanımızda doktorumuzla da telefonda görüştüler. çok önemli bir durum değildi, üzerinde durmadım ama o geceki doktoru çok yeterli bulduğumu söyleyemem.


aytude

Avrupa yakasında neresi var Florence nightingale hariç?


perihan

Acil için devlet hastaneleri daha iyi. Daha çok vak'a ile karşı karşıya kalıyorlar, pratikleri artıyor.

Arkadaşımın oğlu burnuna yuvarlak bir cisim sokmuş, Hizmet Hastanesi'ne götürmüşler, çıkartamamış doktor, ardından Bakırköy acile gitmişler, doktor suratsızmış fakat gayet soğukkanlı bir şekilde çıkartmış burnundan cismi.

Ben de iki ay kadar önce alnımı yardım ilk aklımıza gelen devlet hastanesinin aciliydi, belki de o saatte cerrah yahut uzman yoktu özelde, hele ki hamileyken vakit kaybetmemek için gittik, anında müdahele ettiler.
Cevaplamak için Üye ol