Kampüs kreş nasıl bir okul?

ozlmkaya soruyor: 2

Dudullu organize sanayi bölgesinde Kampüs Kreş varmış. Türkiye'nin en büyük kreşi bu kurum hakkında bilgisi olan var mı? Fiziki alanları çok güzel görünüyor. Çocuk cenneti gibi ama içini, işleyişi merak ediyorum. Nasıl bir yer, daha önce bu kreş ile ilgili deneyimi olan var mı?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


maviboncukk

Bir yakinim iki senedir gonderiyor, memnun.. Fakat ben vu kresler konusunda sunu anladim. Her velinin beklentileri farkli ve her kresin sunduklari da.. Biri uc yas cocuguna yemek yedirmeyiz, kendiai yer diyor. Digeri henuz ince motor kaslari tam gelismedi, biz yedirmezsek ac kalirlar diyor. Her velinin beklentisi de her kresin sunduklari da farkli. Kim kahvalti secenegi sunuyor, km sun,uyor. Si beklentilerinizi bir kagida dokun ve ona uygun kres secin..


ozlmkaya

Çok teşekkür ederim paylaşımınız için. Haklısınız ne istediğini bilince insan daha doğru tespitlerle tercih ediyor. Fiziki şartları beni cezbetmişti. Fakat araştırınca eğitim sistemleri, bakış açıları, tüm çalışan kadrosu özenle seçilmiş. tebrik etmek lazım. Kontenjan konusunda başta sıkıntı yaşadık. Fakat şimdi oğlum Kampüs Kreşe gidiyor. Vee en önemlisi Kuzey'im çok mutlu. Tavsiye ederim.Cevaplamak için Üye ol