Şişli - Beşiktaş civarında tam gün anaokulu tavsiye edebilecek var mı?

pinklady72 soruyor: 10

2 yaşındaki oğlum için Şişli - Beşiktaş civarında tam gün, çalışma saatleri uzun anaokulu arıyorum. Şu an bakıcısı var ve haftada 2  yarım gün yuvaya gidiyor ama oranın tam günü saat 4'te bitiyor ve bu benim için çok erken. İkisini birden finanse edemeyeceğim için bakıcıyı işten çıkarmayı düşünüyorum.

Neşe Erberk ve Meşe Palamudu internetten araştırdıklarım içinde en iyileri gibi geldi bana ama tecrübeleriniz varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


ilkayoz

Meşe Palamudu'na internetten bakmıştım ve çok beğenmiştim.Neşe Erberk'e arkadaşım çocuğunu gönderdi ama bir türlü alıştıramadılar,1 ay bile devam edemedi,o paraya çok daha iyi bir yer olabileceğini söyledi.


selencem

Bir arkadaşım memnun kalmamıştı neşe erberkten.


elifin_annesi

bir anda bukadar köklü değişiklik yapmayın derim eğer şartlarınız uygunsa şayet bakıcıylla evin keyfini sürsünn en azından 2.5 - 3 yaşına kadar derimm


jildando

meşe palamudu benimde bildiğim en iyi okullardan, çok methini duydum . Bir arkadaşım da playhouse a gonderiyor, gerçi o 4 te alıyor daha gec cıkanlar varmı bilmiyorum ama cok memnun.


_Sezin_

Ben sizinle aynı anaokuluna oyun grubuna yolluyorum (Ozanın annesiyim)  ve bir süre sonra bizim de benzer bir arayışımız olacak. Aslında Ahtapot çok iyi keşke daha geç alabilseydik çocukları oradan.ilkayoz

Bakıcıdan memnunmusunuz peki?Belki siz bırakınca talip olabilirim:)


pinklady72

Teşekkürler tüm yorumlara. Benden daha tecrübeli arkadaşlarım da tam gün yuva için erken olduğunu söylüyor, sanırım bir sene daha bakıcıyla devam edeceğiz bu durumda. Bakıcıdan memnunuz. Yolları ayırmak durumunda kalırsak size pas edebilirim hala ihtiyacınız kalırsa.


pinklady72

Sezin Hanım çok sevindim beni bulduğunuza. Ekledim sizi. Ahtapot Poti'den ben de çok memnunum ama saatleri ilerde bizi zorlayacak gibi gözüküyor evet. Görüşmek üzere.silky

ahtopot poti ve mese palamudu 2 yas oyun grubu icin fiyatlar ne civarda? hep iyi yorumlar okudum bu iki yuva icin, ben de degerlendirebilirim 6 ay sonra..


pinklady72

Meşe Palamudu daha yüksek sanırım çünkü tam gün bildiğim kadarıyla ama Ahtapot Poti haftada 2 gün 2 saat 250tl.Cevaplamak için Üye ol