Şişli - Beşiktaş civarında tam gün anaokulu tavsiye edebilecek var mı?

pinklady72 soruyor: 5

2 yaşındaki oğlum için Şişli - Beşiktaş civarında tam gün, çalışma saatleri uzun anaokulu arıyorum. Şu an bakıcısı var ve haftada 2  yarım gün yuvaya gidiyor ama oranın tam günü saat 4'te bitiyor ve bu benim için çok erken. İkisini birden finanse edemeyeceğim için bakıcıyı işten çıkarmayı düşünüyorum.

Neşe Erberk ve Meşe Palamudu internetten araştırdıklarım içinde en iyileri gibi geldi bana ama tecrübeleriniz varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


mustafamami

çok uzun zaman önce yazılmış cevaplar ama ben yine de sormak istedim. mutlu yuvam ve meşe palamudu'na çocuğunu gönderen annelere bir sorum olacak. menüleri iyi mi? doğumgünü kutlamaları oluyor mu ve şekerli pastalar yediriliyor mu çocuklara? bir de bayram seyran haricinde sırf eğlence için kostümlü partiler vs yapılıyor mu? cevaplarsanız çok sevinirim...  


ilkayoz

Mutlu Yuvam ile geçen yaz görüştük çok beğendim ama fiyatta anlaşamadık malesef,tek çocuğum olsa gözümü kırpmadan gönderirdim gösterdiği ilgiye göre çok abartılı fiyatı yok aslında.


mother_of_sons

Akatlar düşünürseniz, playhouse önerebilirim. Kadrosunda halen birlikte çalıştığım öğretmen arkadaşlarım var.


mustafamami

çok güzelmiş playhouse ama bize birazcık uzak kaldı :( 


meryemceerva

Filiz Çocuk Evi'ni önerebilirim. Şişlinin merkezinde. Yaklaşık 35 yıllık bir kurum. Eşimle beraber bu konuda çok geniş bir araştırmaya girmiştik. Şişlideki bütün anaokullarını gezdik sayılır. Çogu okulda tecrübesiz öğretmenler çalışıyor ve beni memnun etmedi. Filiz çocuk evini tercih ettik ve şuan çok memnunuz. Fiyatı da en uygunu diyebilirim. Çünkü bütçe de çok önemli neticede..Haftanın her günü etkinlikler oluyor. Sinema tiyatro piknikler miniatürk kidzmondo dolphinarium vs.bol bol etkinlik yapıyorlar ve çok verimli geçtiğini söyleyebilirim. Çağan akşam eve geldiğinde anlat anlat bitiremiyor. İşini seven insanlar çalışıyor gerçekten. Bu çok hoş bir durum. Arayış içinde olanlara umarım yardımcı oşmuşumdur. Esen kalın...
Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Doğum öncesi süt arttırıcı 2

Devlet ilkokulu 0

Memede uyumak 4

eysanada_2901
Son: ayazlali,

2ay 10 gunluk bebek 12

berilimmmm
Son: Berilimmmm,