bebegımın banyosu ıcın ne kullanmalıyım?

sibel_a soruyor: 7

merhaba arkadaslar,

bebegım buyudu ve banyosunu yaparken cok cok zolruk cekıyorum,

sız nasıl bır kuvet yada ne kullanıyorsunuz? nasıl yıkıyorsunuz? nasıl bır cozum buldunuz bu banyo ısıne? acıl yardım ıstıyorum...

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


mona_roza

ben hiç küvet almadım babasıyla beraber bizim küvetimizde yıkıyoruz bazen ikimiz beraber yıkanıyoruz artık oturabildiği için küvetimin içine lif gibi bişi koydum tutarak oturtuyoruz:)


ozgu_naz

7 aya kadar mc nin an kucağı şeklindeki aparatını kullandım. hareketlenip oraya buraya uzanınca değiştirdim. tavsiye ederim hesaplı da bir ürün


sema_melis

sevi bebenin küvetiyle filesini kullandık çok rahattık.ama 6. aydan itibaren yatmak istemedi.babası kucağında tutuyor bende yıkıyorum.suyu sevmiyoruz..


monchichi

Ben Sevi Bebe'nin içi strafor dolu olan çok amaçlı filesini seriyorum küvetinin içine, sadece baş tarafındaki kanca ve vantuzu takıyorum. Böylece yarı oturur vaziyette bir minder oluyor.


polen

küvet ve filesinde yıkıyorum.oturmaya başlayınca içinde oturup yıkanacak.yıkama için yardım almıyorum.çünkü kızımı yıkarken şöyle yapalım böyle yapalım denilince ben geriliyorum.herkes bilir bunu teklif bile etmiyorlar artık.ikimiz mutlu mutlu oynuyoruz sularla.


atb

plastik küvet ve sevi bebenin içi strofor dolu olan filesini kullanıyoruz. bebeğim 9kg ben de çok zorlanıyorum, sevi bebe filesini tavsiye ederim.


mmmmm

bebek kuveti+fileCevaplamak için Üye ol