Ethica hastanesinde normal doğum yaptıran doktor önerisi

AlyaMilaE soruyor: 4

merhaba

önceki soruları inceledim, güncel / net bir bilgiye ulaşamadım.

29 haftalık gebeyim. doktorumu değiştiricem. ilk doğumu bu hastanede yaptım ve çok memnun kaldım. Fakat doktor  dışarıdan gelmişti. Aynı doktoru  istemiyorum. hastanenin kendi kadın doğumcularından birisini tercih ederim. ilk doğumum normal, epiduralsiz.

Tecrübesi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

şimdiden teşekkür ederim

(İstanbul Avrupa yakası, Bakırköy incirlik ethica hastanesi)

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


mert_mert

hizmet hastanesi sait halil tavsiye ederim.ben ilk doğumuda orda yaptım nasipse kısmet olursa şimdide yine aynı doktora gidicem.çok iyi kibar bir bey ve çok rahat hiç insanı paniğe telaşa sokmuyor testleri gerek görmüyorsa istemiyor.ben ilk diye herşey olsun aman filan desemde gerek yok ama illa param gitsin diyorsan o zaman başka derdi.ben orda beklerken gelen hastalarla muhabbet esnasında çok eski hastaları olduğunu farkettim.demekki herkes memnun.tavsiye ederim.bayan doktor tercihim değil hırçın oluyorlar zaten hamileyiz duygusal oluyoruz ama erkekler daha duyarlı gibi..hayırlı doğumlar..


mert_mert

yaşam hastanesini doğum olarak bilmiyorum ama çoçuk doktorları ve acil konusunda çok yetersiz.etraf stajer kaynıyor ve çok dar.hatta araba parketmek için bile bir yer arayışı içine giriyorsun.çoçuk doktoruna gidiyordum oranın ama bu yönden negatif olunca her yönden kötü imajı yarattı bende..


nilayy

Hizmet hastanesini çok iyi olduğunu duyuyorum hep ilaç mümessili arkadaşlarımdan. Bilginiz olsun...


tunaras

Ilk dogumumu orda yaptim. O zaman cok ilgiliydiler, guzeldi. Sonra oglum hastalandi. Iki gece kaldik. Oradan Memorial e gectik, gecmek zorunda kaldik, doktorumuz tarafindan yeterli bilgi alamadigimiz ve gece hemsirelerinin tavri dolayisiyla. Ambulansla Memorial Hastanesine gectik. Inanin Memorial den fazla fazla parayi bu hastaneye odedik. Ben oglumun aciliyetinden ilgilenemedim bile, esimde askerdi, abimler ilgilendi. Kesinlikle fatura vermemisler hatta abimler ciddi bir kavgayla ayrilmislar oradan. Durumun aciliyetinden faydalaniyorlar. Cocuk doktorumuz korkunc ilgisizdi. Hele hemsire yere dusen maskeyi zaten nefes alamayan bebegimin agzina takmaya kalkti ben de anneyim birsey olmaz dedi bir de! Kapisindan bile gecmiyorum.
Cevaplamak için Üye ol