Oyun Halısı

nurturia soruyor: 9

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


Marlasinger

Tiny love tekmele oyna benim iki ufaklikta baya kullanmistik.


Marlasinger

Ben yedi aya kadar kullandim.Zaten desteksiz oturmaya,yavas yavas yuvarlanarak hareket etmeye baslayincaya kadar kullanabiliyosun.Sonrasinda pek ilgilenmiyorlar.


egis

Ben de Tiny Love tekmele ve oyna aldım, oğlum çok seviyor.


sPetek

Benim kızıma da Tiny Love Princess aldık hala daha kullanıyoruz.. oturuyor yuvarlanıyor..Üzerindeki oyuncaklar zaten ayrı ayrı da kullanılabiliyor. Yani sadece halı değil oyuncaklarını da çıkartıp eline verebiliyorum.

Ben pişman değilim...ozdenin_oykusu

herkese katılıyorum.tiny love tekmele oyna


ipek_35

ilk kızıma oyun halısı almıştık,fazla kullanmadı bizde kızım buyuyunce hediye vermiştik.2.bebek olunca tiny love oyun halısı hediye geldi bır iki oynadı ama hepsi bu....bence oyun halıları çok gereksiz sadece görsel olarak şekerler.sevgiler


atb

ben oğlumun oda halısı için bundan kestirdim, ileride üzerinde araba yürütme hayali kuruyorum :)http://www.dinarsu.com.tr/node/duvardan-duvara-cocuk-halilari?product_id=373&kasaba
bir taşla iki kuş dedim.  şu anda ise oyun için yatağını kullanıyorum, dönencesi ile oynuyor konuşuyor.


ilgim

kesinlikle tiny love tekmele & oyna...bana arkadaslarim tavsiye etmisti, 2.aydan itibaren kullaniyoruz.  tiny love'un ozellikle tekmele & oyna'si ama...kaslarini gelistiriyor, bagimsiz oynamayi ogreniyor.  denemek istersen aloynaver.com diye bir site var, ordan kiralaya da bilirsin.


PembeTavsanim

Bende almistim tiny love princess gym ama daha oncede yazmistim bizimki cokta ilgilenmiyor, daha oyun halisi icin ufak dediler dogru sanirim ama tekmeleme kismini bilincli calistirabilecek mi ne zaman calistiracak genede merak ediyorum:)


Cevaplamak için Üye ol