ıslak mendil

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


nesejoy

en basindan beri mumkun oldukca yikiyorum yoksa unibaby yenidogan kullaniyorum. unibaby yenidoganin  su ve pamuktan bir farki yok zaten. 

ozellikle kiz bebeklerde diger mendiller pisik yapmasa bile yapisiklik yapiyormus


kelebek

ilk aylar uni baby yenidoğan...şu an huggies e devam..


deryaazra

azra 14 aylık olsdu ve değil poposuna eline bile sürmedim ben ıslak mendili ki ben öyle avhamlı aşırı titiz veya dikkatli biri değilimdir. bunun tek sebebi azra doğraman izlediğim bir programdı . burda ıslak mendillerin özellikle kız çocuklarında yol açtığı sonuçları çok açık bie şekilde anlatıyordu. hormonlara kadar etki ediyorduki şuan neredeyse kız çocuklarını 8 yaşında ergenliğe girme sebeblerinden en önenlisi. bunu .çok doktorada sordum ve hepsinden aynı cevabı aldım KULLANMA. ben hala pauk ve su kullanıyorum. yazın zaten direk banyoya gidiyoruz her alt değiştimede. zaten düşünün ne kadar sürecekki bu. ben deri kullanmayın. sevgiler.


ABIDE

 Biz bebedor ve huggies' in ıslak mendillerini kullanıyoruz.İkisinden de memnunuz.Pudra hiç kullanmadık.Benim kızıma anneannesi ve dedesi baktığı için gün içinde tuvaletini yaptıktan sonra onlar yıkıyorlar.Eger imkanın varsa sende yıka en güzeli o bence. Birde ben kızım 7-8 aylık oluncaya kadar her altını aldığımda pişik kremi kullanmıştım.Pişik olduktan sonra krem kullanmanın bir anlamı yok çünkü. Pişik belki bezinden de olabilir? Bezini değiştirdin mi?


adilcan

su ve pamuk en iyisi. eğer pişik sorunu oluyorsa sık sık hametan merhem sürebiliriniz çok çabuk düzeliyor.
okanumut

Çok çok az ıslak mendil kullanmama rağmen boğumlardaki kızarıklıklardan bir türlü kurtulamıyorum.. sık kullansam n'oludu hiç bilmiyorum.. ki altını da sık sık açarım, kaka yaptığında hemen poposunu su-sabunla yıkarım..


Aysegul_Yagmur_Irmak

Minitissue harikaymış ama nereden bulabiliriz acaba?? Nette araştırdım, ürün bulunmamaktadır yazıyor hep sitelere girince...zeyneb

ırmak yağmur,
buradan yazmak uygun olmaz sanırım. özelinize ben aldığım yeri yazayım. aldığım yerle herhangi bir bağlantım yok fakat.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Tamam çok teşekkür ederim. :) Sevgiler...Cevaplamak için Üye ol