ıslak mendil

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


deryaazra

evet illa pişik oluyosada doktorların yazdığı kremi alın şimdi adını hatırlayamıyorum( çok şükür nerdeyse hiç pişik oluyor.) en azından kozmetik ürünler yazmıyorlar:)


aylis

KIZIM DOĞDUĞUNDAN BERİ PAMUK VE SUYLA TEMİZLİĞİNİ YAPIYORUM.GEÇENLERDE KREMLİ OLDUĞU HALDE İLK KEZ PİŞİK OLDU KIZIM.ZEYTİNYAĞINI DUMANI TÜTENE KADAR ISITIP ILITTIKTAN SONRA BİRKAÇ KEZ SÜRDÜM VE PİŞİK GEÇTİ.TAVSİYE EDEN ARKAŞIM BÖYLE YAPARAK ZEYTİNYAĞININ  ASİTİ EN AZA İNDİRDİĞİMİZİ SÖYLEDİ. NE KADARI DOĞRUDUR BİLEMEM AMA GEÇENLERDE ZEYTİNSÜTÜ DİYE PİYASADA SATILAN BİR ZEYTİNYAĞI VAR. ORGANİK ÜRÜNLER SATAN BİR DÜKKANDA TAVSİYE ETTİLER,ASİT ORANI ÇOK DÜŞÜK. BU YAĞ KIZIMIN PİŞİKLERİNE, CİLT KURULUKLARINA ÇOK İYİ GELDİ.TAVSİTE EDERİM.TAMAMEN DOĞAL OLMASI DA ÜRÜNÜN ARTISI.


nesejoy

zeytinsutunu kizim dogdugundan beri kullaniyorum cocuk doktiorlari da tavsiye ediyorlar zaten, bir de bizim doktorumuz pisik olmadigi surece krem kullanmayin tuylenme yapar demisti


Dilekoz

Zeyneb, minitissue için adresi ben de öğrenmek isterim.
Arkadaşlar, hepinize teşekkürler. Ben de bir kız annesiyim ve birkaç hafta bu konuda bir soru da ben yazmıştım ama gelen cevaplar sadece pişik problemi ile ilgiliydi (bizim şimdilik böyle bir sorunumuz yok). Herşeyin doğalından yanayım -özellikle de minik bebeğim sözkonusu olduğunda; üstelik işin içine ciddi sağlık tehditleri girince bu daha da önemli.
Başka bir zamanda piyasadaki tüm oyuncakların neden Çin malı olduğunu tartışalım isterim...


yerdenizbuyucusu

Hiç ıslak mendil kullanmadık. Hep ıslak pamuk kullandım, poposu hafif kızardığında her bez değiştirişimizde kantaron yağı sürdük doğduğundan beri, hiç pişiğimiz olmadı.
Cevaplamak için Üye ol