cekmeköyde oyun grubu

ZA soruyor: 10

2 yasındakı kızım için çekmeköyde oyun grubu arıyorum...nereleri tavsiye edebilirsiniz.....

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


Damla

Daha önce böyle bir soru sorulmuştu, dilerseniz üyelerle bir temasa geçin: http://www.nurturia.com.tr/questions/ef25a1ff-b0db-40d5-8310-9cbe00eedd0e/1/cekmekoyde-ingilizce-oyun-grubu


mesecina

Arkadaşım bende çekmeköydeyim," nereleri tavsiye edersiniz" dediğine göre anaokulu arıyorsun. Damla'nın bahsettiği konu taa 9 ay evveldi, ayrıca yorum yapanlarda çekmeköyden değil "çok uzak" deyip durmuşlar ve de bu zaman zarfında oğu 3,5 yaşında olmuş:)  anlamsız yani. O zaman bakalım başımızın çaresine... geçen yıl sadece haftanın belirli günleri 2 saatliğine idealist kentin arkasında yeni açılan bir okula götürdüm. 2 yaş grubu talep olmadığı için bizim dışımızda sadece 1 çocuk vardı (oda zaten ordaki bir öğretmenin çocuğuydu) dolayasıyla pek verimli olmadığı için 3-4 kere gittikten sonra bıraktık. Zira bu dönem fazla sayıya ulaşmış da olsalar bazı olumsuzluklarından dolayı  farklı bir arayış içersindeyim. birbirimizle irtibat halinde olalım bulduğumuz yerleri paylaşalım. Belki sorunu okuyan başka çekmeköylü annelerde olursa 2-3 yaş grubu yapıp haftada 1 veya 2 buluşup çocukları kaynaştırabiliriz:) (benim kızım şu an 29 aylık)
sevgiler


sultan_3

kızım 26 aylık. çekmeköydeyim. çalışıyorum. cuma cumartesi günleri müsaitim. bir program yapalım. ya da ne önerirsiniz? nereye götürebilirim?


EsraEA

Buyurunuz, bize geliniz :) Ben de artık Çekmeköydeyim :) Benimkiler kendiliğinden oyun grubu  :)


sultan_3

valla maşallah. çok tatlılar. benim de 2 yaşında bie kızım ve ikizlerim var. görüşelim.mesecina

şükür aranan kan bulundu:))) evet arkadaşlar öncelikle birbirimizi arkadaş olarak ekleyelim. bir program yapalım, çocuklar bir araya gelsinler:)


mesecina

şükür aranan kan bulundu:))) evet arkadaşlar öncelikle birbirimizi arkadaş olarak ekleyelim. bir program yapalım, çocuklar bir araya gelsinler:)


aysegulboz

merhabalar ben ankaradan ist cekmeköye 2 hafta önce tasındım ankarada devam ettıgımız bır oyun grubumuz  vardı oglumun burda hıc arkadası yok   lütfen görüşelimEsraEA

:))) Istediğiniz


EsraEA

:))) Istediğiniz zamanCevaplamak için Üye ol