Bebek arabası tavsiyesi.

umutela soruyor: 7

Merhaba,

Kızımda Travel sistem bebek arabası almıştım fakat kullanamadım. Çok yer kaplıyordu evde,bagajda,kapatmak için ikiye ayırmak zor ve zahmetliydi,kızımda yarı yatar vaziyette oturmaktan hoşlanmadı,gidip baston puset almıştım.

Şimdi oğlum olacak. Asla travel sistem istemiyorum,baston üzerine ana kucağı takılabilen modellerden ,hafif yormayan bir araba tavsiyeniz olur mu?

Teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


simdiokulluolduk_

mac laren'in modellerine bakabilirsiniz


missmarttle

baston üzerine anakucağı takılan bir model hiç görmedim. ben yenidoğandan itibarne kullanılabilen hafif baston puset aldım ve onu kullanıyorum, çok memnunum, 3 günlükten beri kullanıyorum. inglesina zippy light. yakın bir arkadaşıma da önermiştim ama biraz fiyatını yüksek buldu, çok benzeyen peg perego pliko mini modelini aldı, o da çok hafif, çok memnun olduğunu söylüyor. 


umutela

Teşekkürler.

Chicco liteway plus var baston üzerine ana kucağı takılan. Birde bilinmedik bir iki marka ama emin olamadım.

Mac Laren aklımda fakat anakucağı yok sanırım ona uyumlu. Mac Laren alıp araç için oto koltuğu almak mantıklı olabilir belki ama arabaya binerken uyuyorsa uyanacak bebek,bu sıkıntı olabilir diye düşünüyorum.

Inglesina zippy sanırım tam yatıyor ama peg perego mini tam yatmıyor. 

Bilemedim kararsızım hala. Teşekkürler tekrar öneriler için. Mağazaya gidip bakayım,deneme yapar,nasıl katlandığına bakar karar veririm sanırım bu durumda.burcukec

bende 9 haftalık hamıleyım dbende hafıf bı travel sıstem bakıuyorum, bız kızımda chıcco lıteway kullandık bastonunu sıfır aydan ıtıbaren cok memnunduk sımdı travel olanı cıkmıs cok guzel


umutela

Bende Liteway'e bakacağım ilk fırsatta. Gördüm ama deneme şansım olmadı. Sanıyorum çok alternatif yok anakucağı+baston olarak bilindik markalardan. 

Teşekkürler 


umutela

Chicco Lite Way plus aldım. 

Deneme imkanım oldu mağazada ,hafif,sürüşü kolay bir araba. Puset kısmı fermuarla kapatılıp anakucağına uyumlu hale geliyor,ve o halde kapatılıp açılıyor.Ayrıca set içerisinde tulumu,yağmurluğu da mevcuttu.

Kapanıp açılması da kolaydı.

Tek eksiği ön barının olmaması sanırım ama şimdi nette araştırdım,ön bar ayrıca satılıyormuş onuda zamanı gelince temin edebileceğim.

Arayışta olanlara fikir olsun.

Cevap veren annelere de teşekkür ediyorum.

Ana kucağı da bence 


MerveAy

Bebek arabası alırken ebeveynlerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar var. Bebek arabası seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar var. 

Öncelikle fiyatından daha önemli bir şey var ise oda işlevidir. Bebek arabası seçerken kafalama almak yerine , kendi durumunuzu , pozisyonunuzu , işlevini ve parasal değerini tabi ki göz önünde bulundurmalısınız.Cevaplamak için Üye ol