Ebeveyn kontrollu bisiklet

ozlem_b_d soruyor: 10

Ikizlem icin ebeveyn kontrollu bisiklet alicam ama bir turlu karar veremedim markasina. Aslinda begendigim bir model var: 

bu linkteki modeldeki gibi bir sey istiyorum, bu resimdekini kullanan var mi acaba, kullandiysaniz memnunmusunuz? Bir de bu model bisikletler kac aya kadar kullanilabiliyor? Su anda benim ikizler 22 aylik, bu sene ve onumuzdeki sene binebilirler mi acaba ?

Bu soruyu cevapla


30 Cevap


pinarsultan

Merhaba, bende 18 aylık oğluma böyle bir bisiklet araştıryorum. Tentesi olsun önümüz yaz. Benim kontrolümde olsun. En önemlisi de kemer gibi bişi olsun. Ben buldum sanırım. http://www.joker.com.tr/urun.aspx?stkID=36348 isterseniz siz de bir bakın. Ürün hafif, 36 aya kadar kullanımı var. Modifiye edilebiliyor. Fiyatı da piyasanın en iyisi sanırım. Konuyu bende takip ediyorum.


ozlem_b_d

Evet ben de az once sizin gonderdiginiz modeli incelemistim, ama emniyet kemeri ve oturma kisminin rahatligi bakimindan baby2go daha iyi gibi sanki?


pinarsultan

Netten alanların hepsi memnun aslında. Tabi gidip birebir görmek hatta denemek lazım.


ozlem_b_d

http://www.joker.com.tr/urun.aspx?stkID=36349  bu model sizin baktiginizla farkli sanirim emniyet kemeri kismi? ama fiyati yuksek.


pinarsultan

Evet. Sanırım 3-4 modeli var. 300  tl ye kadar var. Benim baktığım en ucuzu. 169 tl. DoRuK_DiLeK

http://www.ilkyuva.com/product_info.php?products_id=1168 ben bunu almıştım kampanyadan. özelliği yok. ama ciddi sağlam.:) düşmeye hatta defalarca merdibenden düşmeye banamısın demedi.  dedeside tenteli müzikli şekilli, yanlarda koruyucu bar olan bir bisiklet aldı. dedisnini aldığınageçen yaz biniyordu ama şimdi yüzüne bile bakmıyor. bu bisikleti daha çok sevdi. neyi ilgisini çekti kısmına anlam veremedim ama buna biniyor. kötü tarafı emniye kemer kısmı çok kısa.


ozlem_b_d

Evet bisiklet modeli olarak digerleriyle ayni gibi sanki, ama saglam olmasida onemli bir unsur. Nihayetinde minik zipirlar kullanacak :)


ozlem_b_d

adenky peki seninki surebiliyor mu bu bisikleti, yani pedallarini ceviriyor mu? sanirim 19 aylik bebisin.pinarsultan

Tentesinin olmaması kötü. Yazın güneş kötü yapar. Şapkada terletir. İncelemekteyiz modelleri. ozlem_b_d

Evet iste ben de inceliyorum hepsini, eger saglamsa ben halen baby2go nun o verdigim linkteki modelini dusunuyorum, fiyati da saglam biseyse ne az ne cok gibi.Cevaplamak için Üye ol