tatil

sevim_anne soruyor: 2

18 aylık bir bebekle gidebileceğimiz güzel bir otel öneriniz varmı? daha önce gidipte memnun kaldığınız ve bebeğinizle rahat edebildiniz mi? cevaplarınız bekliyorum nurti anneleri:)))

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


ZeynepYenice

geçen yaz Voyage sorgun'a gitmiştik 3 yaşındaki kızımla, oldukçça keyifli geçti. hem çok temiz hem yiyecek olarak çok alternatifli çocuk klübünde bir çok aktivite vardı ancak 4 yaş itibari ile yanlız bırakabiliyorsunuz oraya, 4 yaş öncesini de ebeveyn ile alıyorlar.. Aslında genel anlamda voyage otelleri çok güzel diyebilirim. Birkaç sene öncede voyage belek'e gitmiştik ama o zaman çocuk yoktu o nedenle çok ta dikkat etmemiştim çocukla ilgili aktivitelleri nasıldı diye..


Ervinveannesi

Ben de geçen sene Ali Bey resort side'ye gitmiştik..Voyage sorguna karar vermiştik ama tur danışmanı çocuğunuz varsa burayı öneriyorum dedi çünkü aqua parkının alanı voyage sorgun kadar dedi sırf çocuklara bile koskocaman aqua park var kumsalı olan bir havuzu bile var çocuklar için..Bırakın çocukları ben bile fazlasıyla eylendim(bu arada giderseniz tüm kaydırakları korkmadan mutlaka deneyin hala hatırlayınca heyecanlanıyorum :)) 
Diyeceksiniz ki deniz??? Deniz benim vazgeçilmezim havuza tatilde hiç girmeyen ben 2 günümü denize girmeden geçirdim..Tabi deniz de harikaydı..
Yemekler de süperdi..Her zevke her damağa uygun lezzetler vardı..Cevaplamak için Üye ol