YULAF KONUSU....

Ezgi_ soruyor: 10

Arkadaşlar ben de kızıma yulaf yedirmek istiyorum. etinin lifalifini aldım ama üzerinde lif içerdiğinden süt çocuklarına önerilmez yazıyor. hadi verdim diyelim sütle pişiremiycem çünkü 1 yaşından küçüğüz. bir de haftada kaç gün vericem? başka pişirme alternatifi olan varmı? lütfen yardım!!!!!!!!

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


YesilAnne

Size HİPP ' in organik yulaflısını tavsiye ederim. Heryerde olamayabiliyor. Büyük marketlerde mama reyonlarında bulabilirsiniz. Kahvaltı karışımında formül mamayla karıştırıp verebilirsiniz. Memnun kalacağınıza eminim.
Onun dışında MİLUPA' nın gece 7 tahıllısında yulaf dahil tahıllar mevcut. Hazılanışı her iki ürünün de kutusunda yazıyor.


meycan

Milupanın tahıllıları ve bir sür çeşitleri var. Biz debşr dönem epey kullanmıştık.


Ezgi_

milupanın tahıllı karışımlarını 5. aydan itibaren kullanıyorduk. ama Duru biraz kilolu bir bebek olduğu için (maşallah:)) biz suçu tahıllı karışımlara attık ve beslenmemizden çıkardık:)) yeniden başlasammı ki? kilo aldırıyormudur bizim düşündüğümüz gibi?


Ezgi_

bir de yulafların hazırlanışı kutu üzerinde şu şekilde yazıyor: süt veya yoğurtla karıştırıp yiyebilirsiniz. peki 9 aylık bir bebeğe nasıl yediricem ben????


YesilAnne

ezgi_duru,

eti lifalif yetişkinler için yulaf karışımı.Ezgi_

AAA AMA DİĞER BİR YULAF KONUSUNDA BAZI ANNELER BU MARKAYI YAZMIŞ, BEN DE ONDAN GİTTİM ALDIM. AY İKİLEMDE KALDIM ŞİMDİ???


calemity

doğadan mıydı sanırım doğadan yada doğa bebkler için uygun olan bu vardı benim bildiğim migrostan  bir kez aldım bi kase yedi kerem sadece sulandırılmış sütle pişirmiştim sanırım bizde 9-10 aylıktık..sevmedi vermedim attık çöpe..etiyle yan yana tekrar bak istersen arkasında yazı vardı uygun diye hatırlıyorum


nesejoy

daha once de gecmisti bu konu. burdan faydalanabilirsin.
ikicocukannesi

ben aldım bu yulaftan,
her ikiside oyyyk yaptı begenmedi,
ya ben beceremedim ya da bizimkilerin damak tadına uymadı,,,

milupa 7 tahıllıya devam!


Ezgi_

nesejoy
o başlığa uzun bir süre önce yazmıştım kimse cvp yazmayınca yeni bir başlıkla sordum. zaten eti lifalifi ordan okuyup almıştım. sanırım bu yulaf olayını başlamadan bitirmem gerekecek. tatmin edici bi cvp bulamadım:(( hepinize çok teşekkürler arkadaşlar...  milupaya devam:)))))Cevaplamak için Üye ol