Hamile Mayosu

perihan soruyor: 5

Hamileliğimin 17.haftası bitiyor, 19-20.haftalarında tatilde olacağım kısmetse. Göbeğim hafiften çıkmaya başladı, eski mayolarıma sığamıyorum, bikini giymiyorum, ninelere yönelik olmayan göbüşümü sıkmadan kavrayacak mayoları nerede bulabilirim?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


sibel_a

HAMILE MAYOSU NEREDEN BULABILIRIM YADA 50 BEDEN  ALSAM OLUR MU ACABA ??


perihan

Bedeninizi nasıl bilebiliriz ki? Denemeden almayın, C&A'larda var. Ben alt üst ayrı ama bütünmüş gibi duran mayolardan aldım geçen yıl.


TulinOzOz

artık marks&spencer ın korselı mayoları var gobegı genısleyen bır model mıs


ozalp07

geçen yaz hamileliğim boyunca denize girdim ama mayo almadım. normal bikinimi  giyip  pareoyu göğüs altından bağladım ve o şekilde girdim hep. denizden çıkıncada ıslağı çıkarıp başka pareo. pareosuz direk bikiniyle giren bi çok hamilede gördüm.


colpang

Ben direk bikini giyiyorum, ama denize girdiğim zamanlar dışında sürekli gölgede duruyorum. Mayoların göbek kısmının denizden çıkınca ıslak kalması hoşuma gitmiyor. Ayrıca denizden çıkınca bikininin altını değiştirebiliyorum hemen, alt üst uyumlu olabilecek bikiniler aldım.  Esasen dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi denizden çıkınca vajina bölgesini iyice kurulayıp , kuru bir bikini altı giymek. Mantar olmamak için buna dikkat etmek lazım. Hamileler için tankiniler de satılıyor.
Cevaplamak için Üye ol