ikizlerin bebek arabası

ozlenen soruyor: 5

merhaba,
14 haftalık ikiz annesi adayıyım. Bir tanıdığımız yurtdışından bebek arabasını getirecek. ama bir türlü yanyana mı yoksa arka arkaya mı olması gerektiğine karar veremedik. Hangisinin kullanımı daha rahat bilgi alabilir miyim?
teşekkürler...

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


zeynep_krc

aayyy ne büyük mutluluk olsa gerek sizin icin bi fikrim yok ama işallah allhın izniyle saglıcakla kucagnza alırsnız demek geldi icimden....


DenizT

Tebrikler!  Benim kizlarim 2.5 yasinda :)  Sahsen ben yanyana olani tercih ediyorum, obur turlu olanlari kullanmadim ama magazalarda denedim ve daha zor geldi.  Manevra kabiliyetleri daha zor ve kesinlikle daha buyuk, arabaya bile sigdirmak zor onlari katlandigi zaman.   Bir de baska sorun var, buyumeye basladiklari zaman arkada oturan ondekine iskence yapiyor!  Kafasina vurmak, sacini cekmek, vs vs...
Kanada'da yasiyoruz biz ama 3 defa geldik simdiye kadar Ankara'ya ve her seferinde de arabamizi getirdik ve kullandik orda.  Bizimkinin eni tekerlekli sandalye eniyle ayni ve burada butun kapilar ona gore yapilmak zorunda kanunen, ondan dolayi sorun yok.  Ama Ankara'da kesinlikle sagda solda sorun yasadik yalan soyleyemem size... Saglikla biran once kavustursun Allah bebeklerinize!!


ozlenen

merhaba,
Öcelikle güzel dilekleriniz ve cevaplarınız için teşekkür ederim. Sanırım biraz ayaklanana kadar arkalı önlü alacağız. Sonrası sonra... :))


asnatürkiye'de bulmak zor biliyorum lakin biraz ilerisi icin, belki ikizler oturmaya basladiktan sonra, su cok süper bi icat :) esasen 'kardes puset' diye geciyor ama ikiz aileleride siklikla tercih ediyor burada (danimarka)

Phil & Teds

http://philandteds.com/products/push

surada detayli konusmustuk:

http://www.nurturia.com.tr/questions/a3cfbd81-2bdb-4173-aae3-9d38012c9d52/2/yeniden-hamileyim!!!


ozlenenCevaplamak için Üye ol