sokaktan eve gelmek istememe, ağlama krizi ?

sevda soruyor: 3

kızım tam bir sokak kuşu oldu hiç doymuyor. bakıcımız sağolsun ben işten gelene kadar (19:00 ) çocuklara park bahçe havanın uygun olduğu saatlerde düzenli oynatıyor. ancak eve çıkma vakti geldiğinde yukarı çıkmakta müthiş problem yapıyor. dün ağlma krizi neredeyse yarım saat sürdü ne yaptıysak susturamadık. en sonunda abla ile oturup oyuncakları önümüze aldık gülerek eğlenerek bebklerle oynadık ve kendiside koltuğun altında salya sümük birbirne karışmış vaziyette bizi önce seyretti sonra yanımıza geldi. bu durum beni müthiş rahatsız etti hani eve gelme vakti nasıl öğretilir, böyle ağlatmak hoş değil ama ne yapmalıyım o an tekrarmı aşağı inmmemiz gerekirdi inatlaşmış gibi olduk bu durumda ne kadar sakin ikna etme cabalarında yaklaştıysakta olmadı. sizler ne yapıyorsunuz bu durumlarda.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


berenushko

aynı durum bizde de var. hatta dışardayken bile annee addaaa diyor. dışardayız zaten kızım dediğimde de bulunduğu yerden başka yere gitmek için ağlıyor. bilmiyorum ben de ne yapmak gerekir. bu böyle giderse kış gelince ne yapacağız?


sevda

aynen kesinlikle attaya bir doyamadılar :). bende rüşvet olayını çok denedim ama birincisi işe yaramadı ikincisi rüşvetle nerye kadar diye düşündüm hoş hilalinde dediği gibi ağlamasından iyidir dün o ağladı ben üzüldüm gecede doğru dürüst uyumadı bundan dolayı. gündüz yaptıklarını işliyor tabi . bu dönem böyle geçecek anladığım kadarıyla, kışa allah yardımcımız olsun :)


berenushko

şimdi havalar sıcak, 10 dakika daha falan derken akşamı buluyoruz ama gerçekten ben kışın ne yapacağız çok merak ediyorum..Cevaplamak için Üye ol