Devam sütü gerekli mi?

Loxodonta soruyor: 2

14 ekimde işe başlayacağım. Kızım da 9 aylık olacak. Sabah kahvaltıyı güzel yapıyor, 1,5 saat sonra falan emiyor. Öğlen bazen az yiyor ve sonra yine emiyor. İşe başlayınca sabah ve öğlen emzirmem pek mümkün değil. Sütüm eskisi kadar çok gelmediği için sağıp bırakmam da pek mümkün değil. Benim sorum sabah ve öğlen içmesi için devam sütü vermem gerekir mi? Aynı durumda olanlar neler yaptı acaba?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


sahra0072

canım ben kızıma 1 yaşına gelinceye kadar hero baby nin biberon mamasından sabah ve akşam içirdim çok besleyici bir mama ve sütün tadını anımsatan en iyi mamaymış kızımın çocuk doktoru önermişti gerçektende 1 yaşından sonra aynı saatlerde mama yerine katkısız yani şeker yada bal ilavesiz paket süt vermeye başladım ve kızım hiç yadırgamadı şuandada hala sütü bayılarak içiyor çok seviyor umarım sana birazda olsun yardımcı olmuşumdur Allah bağışlasın... :)


Loxodonta

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Dün Hipp'in devam sütünü denedim ama pek içmedi kızım. Biberondan mı acaba diye düşünüp aynı biberonla su verdim içti. Biraz daha deneyip olmazsa Milupa deneyeceğim.Cevaplamak için Üye ol