avent mi dr.browns biberon mu?

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


18 Cevapnilaylilayla

uod bende bundan almıştım...ama akıtıyor yanlardan:(..silikon olduğu için tam kapanmıyor..
dr browns gaz içi iyi evet..ve pigeon..


ediluj

aventin biberon agızlığını almadı bizimki chicco yu tercih etti..kararı genelde onlar veriyor:))


ekim_

ben avent kullandım henna, ama daha sonra bu biberonları görünce( geç haberim oldu bunlardan) çok üzüldüm;keşke yeni doğan döneminde bulsaydım bu biberonu diye.. doku olarak ane memesine en yakın biberonmuş çünkü.. sen böyle deyince içim rahatladı:)


fragola

Gazi varsa ben kesinlikle dr browns derim. Aventle basladik biz, hem bazen akitiyordu hem de gazimiz cok oluyordu, dr browns'a gecince daha rahatladik gaz acisindan. Hem de hic akitmadi henuz.angelique

ikisini de denedim, bizimkinde gaz acisindan fark olmadi. avent daha kucuk ve pratik diye onunla devam ettim. ama bazi bebekler sadece birini aliyor, son karari onlar veriyor:)


nilaylilayla

fragola 120cc ye gelince...çalkalayınca akıtmayı bırak fışkıracak browns amca..:)..neyse şimdilik  sorun olmaz haralde


EDAVOLKAN

dr brown biberon çin de avent ise ingiltere de üretiliyor.benim gibi çin malından uzak durmaya çalışanlardansanız dr brown yerine AVENT tercih etmelisiniz.
KUTULARININ ÜZERİNDE ÜRETİM YERİ YAZIYOR.DR BROWM Made in Chine fragola

Hennacimm 120 veriyorum artiik :) bazen calkalarken damlatiyor dr browns ama avent calkalamadan biberonu egsem bile bazen sipir sipir akitiyodu. browns icirirken oyle akitmadigi icin daha iyi geliyo bana. Aventi tam kapatmayi beceremiyorum ben sanirim :)


fragola

Yok kolay oluyor canim ince bir firca da cikiyor icinden, bi de biberon fircasi almistim o ikisiyle kolayca temizliyorum ama tabi aventin temizligi daha pratik oluyorCevaplamak için Üye ol