avent mi dr.browns biberon mu?

nurturia soruyor: 8

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


nilaylilayla

fragola benim browns fışkırıyordu adeta...belki hatalıydı bılemıyorum...avent ve chicco emziği geniş ağızlı şeklindeydi almadı..nuby silikon biberon da yanlardan akıtıyordu..nuk emziği damaklıydı almadı..pigeon emziği süper,ama bpa free değildi..en rahatı bebedor cam yada bebedor bpa free..bu arada ne kadar biberon varsa almışım:(


nilaylilayla

özge yanlardan akıtması geniş kenarlı emzik olduğu için olabilir,lila da içemedi hiç onlardan..klasik meme uçlu bir model dene istersen bebedor cam şişe..


nilaydastan

kesinlikle dr  brown. Maya doğduğundan itibaren sütüm olmadığı için biberonla beslemek zorunda kalmıştım . Gaz problemi nerdeyse hiç yaşamadım. Kesinlikle tavsiye ederim.

www.nilay.ca


fragola

Ozqe ben şunu aldım ilk olarak:  
bu biberonun emziği 1. aşama en yavaş akışlı en küçük delikli olanı diye biliyorum. 


http://www.e-bebek.com/biberonlar/drbrowns/drbrowns_0_bpa_genis_agizli_pp_biberon_240ml%C2%A0/DRB-DB455  
daha sonra bebeğim çok uzun sürede mamasını içiyor diye emziğini değiştirip bir aşama büyüğüne geçtim ve şu biberon emziğini satın aldım:

http://www.e-bebek.com/biberon_emzikleri/drbrowns/drbrowns_2_asama_0_bpa_genis_agiz_biberon_emzigi_2_adet/DRB-DB372 Sinem_Beren

bende kesınlıkle dr.browns dıyorum ben ıkısınıde kullandım ama en cok browns u begendım... bence almısken buyuk olanını al kı daha sonrada kullanırsın ;)


fragola

Bence de 240 ml lik al gittikce artacak ictigi miktar


feyzadereli

kesinlikle Dr.Brown akışı çok az, hiç fışkırmıyor. Böylece memeden de soğumuyor. ben bir defa Dr. Browns'u yıkayacak vaktim yoktu da, Avent pompanın biberonuna koyup vermiştim sütü, hemen genzine kaçtı öksürmeye başladı kızım. Bir daha da denemedim bile.


guven

Avent cok akıyor cok gaz oluyor, ben medela'nin calma biberonundan kullanıyorum, cok cok memnunum. Sadece emdikce akıyor yoksa hiç akıtmıyor dolayısıyla anne memesinden uzaklaştırmıyor sümer as de satılıyorCevaplamak için Üye ol