Arabada Seyahat

violeta soruyor: 3

Selam,

Biliyorsunuz 10 aylık ikiz erkek bebeklerim var. Doğdukları günden beri arabada asla kucakta seyahat etmediler. Ancak bir türlü araba koltuğuna alışmak istemiyorlar. En kısa mesafeler bile bana saatler geçmiş gibi geliyor arabada. Adamlar bir türlü susmak bilmiyorlar. Şarkı söyledim olmadı. oyuncak verdim olmadı. O oyuncaktan sıkıldı dedim başka oyuncak verdim olmadı. Arkaya döndüm şebeklik yaptım yine olmadı. Ne yapacağımı şaşırdım. Sürekli ağlıyorlar. Hemde öyle böyle değil. Gözlerinden yaşlar boşalıyor. Ağlaya ağlaya katılıyorlar. Bu konuda bana önerileriniz varsa çok makbule geçecek.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


BercesteD

Arabada oynanabilecek oyuncaklar var. Arka koltuga konulan, ses cikartan, ayna iceren. Onlardan denediniz mi hic? Bir de muzik... Hep birlikte soyleyeceginiz, once evde sevdikleri sarkiyi bulup, arabada birlikte soyleyeceginiz... Binmeden once de onlari terk etmediginizi, yaninda oldugunuzu, birlikte gezmeye gittiginizi, soyluyor musunuz?


violeta

benim bebekler arabadan nefret ediyor onu anladım sonunda, puset ile gezmeye çıkınca genelde sesleri çıkmıyor.Ama iş otomobile gelince sürekli bir huzursuzluk. Pek şansım yok galiba bu konuda onlar alışana kadar taklalar atarak yolculuk yapacağız. :)


Aysegul_Yagmur_Irmak

Arka koltuğun kafalığına takılan bir oyuncak var, çiftlik gibi, kumandası var, normalde bebek kendisi kumanda ediyor ama biz Yağmur küçükken ön koltuktan kumanda ediyorduk, müzik çalınca susuyordu. Böyle zamanlarda çok işe yarıyordu. Tiny Love galiba markası.Cevaplamak için Üye ol