Maclaren Triumph Baston

can_kaya soruyor: 10

Maclaren Triumph Baston Puset almayı düşünüyorum. Kullananlardan memnun kalıp kalmadıklarını öğrenmek istiyorum. Netten sipariş edeceğim için tam emin olamıyorum. Charcoal rengi nette güzel görünüyor ama emin değilim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


can_kaya


Arkadaşım ana kucaklı modelini aldı çok güzel ama pahalı gerçekten de. Ana kucaklı olanlar daha geniş oluyor sanırım "mayaberry". Aslında çok mantıklı. Ama onsuz da idare edilebiliyor. Bebek arabada uyuduysa alıp tekrar arabaya koymak vs. zor oluyor ama bilmiyorum. Ben çok düşünmeden ana kucağını ayrı almıştım. Ama maddi açıdan bir sorun yoksa 0 ay için onlar süper. Ben öyle böyle ilk ayların kışa denk gelmesi vs. idare ettim şimdi zaten ana kucağında durmuyor. Baston Pusetle süper olacak diye düşünüyorum.

İpek'cim iyi yapmışsın, ben de grisini aldım.

İkayra çok teşekkürler içimi rahatlattın :)))


mayaberry

teşekkür ederim can-kaya benimde doğumum kış ayına denk gelicek... benim için hafif olması çok önemli. ana kucaklılar daha genişse daha ağırdır sanırım. yeğenimde çok zor oldu çünki büyük araba hiç kullanılmadı hatta. o nedenle ne kadar hafif olursa o kadar iyi. vaktim var daha ama siz konuştukça bende faydalanıyorum.. siz güle güle kullanın arabanızı..


can_kaya

Arabamız geldi öğle arası eve gidip hemen açtık. Zaten maclarenler direk kurulu geliyor. Çok beğendim :))) Çok hafif, görünümü kaliteli, kullanışlı, pratik. Yağmurluğu da çok kullanışlı. Oğluşumu içine oturttum evi gezdirdim, test ettim. 0 aydan itibaren kullanmak istemeyenler için ideal. İndirim de varken kaçırmayın derim. ama tam yatmadığı için 0 aydan itibaren kullanmak isteyenler düşünsün.

Görüşmek üzere....


Aysegul_Yagmur_Irmak

Joker'de indirime girmiş...


smhsmh

merhaba bu araba kaç kilo ve baston şeklindemi katlanıyo 

birde maclaren volo var hangisini önerirsiniz
birde kaça almıştınızhacer

joker kampanya yapmış fiyat çok iyi hemen faydalanın derim


smhsmh

hcer hanım kullanıyomusunuz

sorularıma cevap
size zahmet

birde jokerde iki model var biri 2011 modelleri diyo kırmızı olan diğerinde ise faklı özellikler yazıyo ben bişey anlamadım


Aysegul_Yagmur_Irmak

maclaren ikiz almayı düşündüm bir ara 2.el baktım, tam alacaktım 300 lira idi, boyu çok uzun geldi, bagaja sığmaz diye almadım. bizim tekli olan jane sonic, inanılmaz memnunum. şimdi de ikiz baston aldım, %50 indirimle, yarın kargo ile gelecek, premaman marka.
maclaren tecrübem yok yani, ama jane sonic öneririm, şu an indirimde...  http://www.ayhancocuk.com/luks-baston-arabalar/91-jane-sonic-lux-baston-bebek-arabasi-puset.html

en kısa baston pusetmiş, 97 cm.
elden fren sistemi var, tek sorunu alt sepeti yarım.smhsmh

ayşegül canım çok teşekkür ederim ilgine

baktım şimdi hem bi kaç pozisyon yatışı var ama maclaren de şuan 329 lira 
maclaren daha iyi değilmi sence bilemedim

bide bu jane nin 198 liralık modeli var o nu biliyomusun 

burda fyatı ayhançocuktan daha uygun 300 lira 
renk sarı lacivert diyo ama turuncu gibi görünüyo sendeki renk ne renk


Aysegul_Yagmur_Irmak

unique olanın sırtı yatmıyor ve yazlık birşey, sırtı tamamen file gibi.
tabiki senin kararın ama ben gerçekten çok memnunum. arkadaşımda maclaren quest var benimki onunkinden daha geniş mesela içi yani, oğlum rahat uyuyor.
Bendeki sarı-kot kumaşı olan renk. Hiç solma falan da olmadı. Bir de baston düşünmezsen Buggter var ya 3 tekerlekli bebek arabası, onu da bakım çantasıyla 450'ye satıyor bir satıcı. Teşhir ürünüymüş, mağaza kapanıyormuş, normalde 700-800'müş fiyatı.
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bebek-tasima-quax-marka-3-tekerli-bebek-arabasi-sok-fiyata-48863710/detay/Cevaplamak için Üye ol