Dönence? hangisi daha iyi sizce ve dönence kullanmalı mıyım

nurturia soruyor: 9

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


ipekkusgoz

Bizim ki tiny love idi. Epey faydasını gördük, oyalayıyor epeyce, el ayak hareketleri çok komik oluyor oyuncaklara yetişmek isterken vs:).


Ezgi_MertBora

Bızımkı de tıny love ıdı. Hayvanların ayaklarının altı ve helezonık sekiller vardı onlar siyah beyazdı. Bır sure sadece siyah beyaz algılayabıldıklerınden alırken buna dıkkat etmemız onerılmıstı. Bızımkı pek eglenıyordu. 5. Aya kadar falan kullandık.


ipekkusgoz

Biz 23 aylığız ama 9-10 aylıkken sanırım kaldırmıştık. Tutanarak kalkmaya başladıktan sonra çekiştirmeye başlıyor dönenceyi:)


ayseuze

biz gece projeksiyonu çalıştırıp onunla uyuyoruz.müzikde rahatlatıcı.ışık ilgisini çok çekiyordu bebeğimin, oradan aklıma gelmişti almak.düşündüğüm gibi oldu tavandaki yansımalara bakıp ses çıkararak uyuyor.ben nurtiden bi arkadaştan ikinci el almıştım fisher price yağmur ormanları.gayet memnunum.Ezgi_MertBora

Projeksıyon yoktu bızımkınde. Ama uyku oncesı 1 saat once falan seyrettıgımız tavana duvara yansıttıgımız pkayskool projeksıyon var muzıklı. Sabahları da bazen seyredıyor . Ona bakıp hıayeler anlatıyruz. Gaz sıkıntılarının oldugu donmde cok ıse yaramıstı. Dıkkatını ona verıyordu. Bebeklıgınden berı bızde onu kullanıyoruz. Ama donence ıle arasında ışlevsellık acısından fark var. Bız ıkısınden farklı fydalar gorduk dıyebılırım. Bız park yataga monte etmıstık zıhnısinir bır yontemle:) bılıyorsunuz ahsap yatklar ıcın dızayn edılıyor. bızımkı 6. Ayına yaklasırken bızım yontemın zaaflarını kesfedıp donenceyı ustune dogru yıkmayı basarıyordu. O yuzden kaldırdık. Ama daha uzun sure de kullanılabılır tabı ılgısını cektıgı ve oyalandıgı surece hersey makbul:))


Ezgi_MertBora

Bızım donence:

http://www.e-bebek.com/donence/tiny_love/tiny_love_klasik_donence/TLO-307758

Bahsettıgım projeksıyonlu playskool oyuncak: bunda orman teması var. Hayvanlar var. Donerek degısıyor manzara. Hıkaye anlatmak ıcın ıdeal:) bu bıze hedıye gelmıstı cok memnun kaldık.

http://www.e-bebek.com/isikli_ve_sesli_yatak_oyuncaklari/playskool/playskool_gloworld_muzikli_ruyalar/PLY-


ketrin

http://www.e-bebek.com/donence/tiny_love/tiny_love_klasik_donence/TLO-307758 bizimkide bundan... bende 3 aylıkken almıştım şimdilerde zaten üzerindekileride çekiştirerek kopardı tek tek oynuyor ama hala müziğiyl esakinleşip uyuyor ben alın derim...


Ezgi_MertBora

Benım dogmadn aldıgım ılk seylerden bırıdır donence . 20 gunluk falandı ılk kullanmaya basladıgımızda. Motor gelışımı ıcın doktrlar onerıyorlar.


_freya_

Biz Tiny Love dönence kullanmıştık çok faydasını da gördük, bana hediye gelmişti ama bunu kullanma süreniz çok kısıtlı en fazla 4 ay falan kullanabilirsiniz çünkü bebeler büyüdükçe dönenceye asılabiliyorlar,ki bizim öyle oldu kızım bi gün sabah kalktığımda dönenceyi asılarak indirmişti ve ogünden sonra bi daha da takmadım , benim şahsi fikrim dönence mutlaka alın ama bikaç ay için çok fazla para vermeyin dönenceye , hatta burada belki 2. el satışlarda temiz kullanılmış bi dönence belki bulursunuz ...


Cevaplamak için Üye ol