Prima Premium Care deneyen var mı?

Aysegul_Yagmur_Irmak soruyor: 10

Geçenlerde markette gördüm, evde çok bezimiz olduğundan almadım ama çok da merak ediyorum (firmaların en sevdiği: meraklı tüketici :)). 1,2 ve 3 nosunda iddialılar ama diğer no'larda çok fark yok mu acaba. Oğluma olmasa da kızıma almak istiyorum. Eldekiler bitince belki oğlana da alırım ama gerçekten normal primadan bir farkı var mı acaba, kullananlar ya da benim gibi kullanmayı düşünenler var mı?

Bu soruyu cevapla


58 Cevap


didemnurcan

ben bugun dayanamayıp aldım. Aksam deneyecegım. Yazarım :)


Aysegul_Yagmur_Irmak

Tamam, merakla bekliyoruz...

Dün 5 nolara geçtik, prima uyu ve oyna almıştım birkaç paket, hadi dedim önce onları bitiriim, biraz önce bir açtım pişik olmuş! Hemen huggies bağladım.


Aysegul_

Ben alıp denemek istiyorum ama bizim buraya heralde 3 ay sonra gelir :) Gerçi ben şu anda da prima kullanıyorum memnunum


Marlasinger

Bende bugün gördüm hatta alsam mı acaba diye düşündüm ama prima bizde de çok pişik yapıyor oğluma hiç kullanmıyorum cildi çok hassas ama eğer promosyon varsa kızıma alıp kullanıyorum.Onun dışında huggies;)


anneyazar

hayret biz de huggies sevemedim hep böyle minik parçacıklar kalıyor huggies'te. Prima da hiç pişik problemimiz olmadı ilginç.
didemnurcan

selam ben 3nr kullandım gayet basarılı...


GulcanDeniz

Bize de Huggies iyi gelmedi, minik parçacıklar, topaklar oldu. Prima hiç pişik sorunu yaratmadı. Ama premium care hiç denemedim, ben de merak ettim şimdi...


Aysegul_Yagmur_Irmak

Dün mothercare'den numune aldım, 4 no, 4+ zaten yok, 5 no numune de yoktu. Denicem bakalım...

İşte bebişkoların cilt tipine göre değişiyor. Ama uyu ve oynayı esnek yan bantlar dışında aktif bebek ile aynı sanıyordum, kesinlikle öyle değilmiş.ozgeozb

biz kızım doğduğundan beri prima kullanıyoruz. çok memnunuz; hatta arada acil durumlarda başka marka bez bağladığımızda her seferinde başka memnuniyetsizliklerimiz oldu.  Geçenlerde prima'nın üretici firmasından (P&G) bir yetkiliyle sohbet ederken; ''ben bu yeni nesil bezlerden  çok şikayetçiyim, çocuklar altları ıslakken herhangi bir rahatsızlık hissetmedikleri için tuvalet eğitimleri daha geç oluyor '' diye bir espri yollu iltifat etmiştim.. (Aslında gerçeken böyle düşünüyorum).. Bana '' Yakında premium care çıkacak, esas ondan sonra tuvalet eğitimi daha zor :)) '' cevabını vermiştim.
Geçen gün markette görünce aldım; normal #5'den biraz daha ince, biraz daha uzun gibi.  Ama bir fark göremedim ben açıkcası.  Şu anda onu kullanıyoruz; bitince normal #5 alabilirim .


bebeimgeliyor

BEN DÜN 3 NOSUNU KULLANDIM VE ÇOK MEMNUN KALDIM...Cevaplamak için Üye ol