Prima Premium Care deneyen var mı?

Aysegul_Yagmur_Irmak soruyor: 10

Geçenlerde markette gördüm, evde çok bezimiz olduğundan almadım ama çok da merak ediyorum (firmaların en sevdiği: meraklı tüketici :)). 1,2 ve 3 nosunda iddialılar ama diğer no'larda çok fark yok mu acaba. Oğluma olmasa da kızıma almak istiyorum. Eldekiler bitince belki oğlana da alırım ama gerçekten normal primadan bir farkı var mı acaba, kullananlar ya da benim gibi kullanmayı düşünenler var mı?

Bu soruyu cevapla


58 Cevap


Aysegul_Yagmur_Irmak

Ben de şimdi 4 no bağladım, yapısı, kalıbı çok güzel. 5 no bağlamaya başlamıştım birkaç gün önce ama o da çok büyük geldi gözüme. 4 no hiç de küçük gelmedi şimdi, bizim burada göremedim premium care'den, 4 no alabilirim aslında.


ozgezturk

Ben de çok merak ediyorum. elimizdekiler bitsin hemen deniyorum :)


YesilAnne

4+ kullanıyoruz biz primayı, ama dediğiniz gibi bugün baktım bu ürünlerinde 4+ üretimi yok sanırım. 5 mi almak gerek 4 mü bilemedim bende.


Marlasinger

1 paket aldım kızıma ve kullanmaya başladım.Ama yine prima ve yine pişik:(( Huggies e devam.Elimdekiler bitsin diye ara ara kullanıcam mecbur.


PinkPrincess

bizde kullanmaya başladık.oldukça başarılı buldum.standart primadan çok farklı.ezgik

ben 2. paketi kullanıyorum, emişi ve üst yüzeyi kuru tutuşu süper, ama lastikleri çok sıkı, 7,5 kg lık oğluma önce 3 nıo aldım baktım sıktı, 4 e geçtim yine çok ciddi iz probelemi var, boyu uzunca arkadaşın yazdığı gibi, özellikle ilk aylarda kaka sıklığı fazla iken daha kullanışlı olur, ama sanki daha fazla pişik yaratacak gibi kızarıklıklar yaptı, kararsız ladım normal primaya dönsem mi diyorum...


Aysegul_Yagmur_Irmak

Bence Huggies'in sert yapısının sebebi içinin kalıp halinde pamuğumsu oluşu. Primada emici toplar var bu kalınlık yerine. Ben huggies paketlerimize geçtim tekrar, şimdi de primaları açasım yok iyi mi... İkisinin de iyi yönleri var ama kaç sefer denedim hep sonuç aynı, primaya geçince çok fena pişik oluyor, huggiesde 1 kerecik bile olmadı.


ozgezturk

Bugün itibariyle aldım ve kullandık. Kesinlikle süper. Bi kere çok yumuşak. Diğerleri gibi bacaklarını çok sıkmıyor. Premium a devam :)adilcan

ben de katılıyorum primada hep pişik yaşadık huggies den başkasını artık asla denemem. ufaklığa yazık


YesilAnne

Biz 4 no'yu kullanmaya başladık. Memnun kaldık. Fakat sanki normal primaya göre bana üst yüzey daha ıslak gibi geldi.Cevaplamak için Üye ol