Prima Premium Care deneyen var mı?

Aysegul_Yagmur_Irmak soruyor: 10

Geçenlerde markette gördüm, evde çok bezimiz olduğundan almadım ama çok da merak ediyorum (firmaların en sevdiği: meraklı tüketici :)). 1,2 ve 3 nosunda iddialılar ama diğer no'larda çok fark yok mu acaba. Oğluma olmasa da kızıma almak istiyorum. Eldekiler bitince belki oğlana da alırım ama gerçekten normal primadan bir farkı var mı acaba, kullananlar ya da benim gibi kullanmayı düşünenler var mı?

Bu soruyu cevapla


58 Cevap


zelis59

Arkadaşlar, Yeni Prima Dry Max ı denemek istiyorsanız hemen denedimbiliyorum.com sitesine üye olun. Orda ankete katılanlara ücretsiz gönderiyorlar. Bana da geldi. Çok güzel bir programları da var. Ona da dahil olabiliyorsunuz.
denedimbiliyorum.com  a üye olun derim.


belis_09

arkadaşlar ben prima premıum care'den çok memnunum. aktif bebek kullanıyorduk daha önce uzun süre(2-3 saat gibi) kızımın altında tutamıyordum.uzun süre değiştiremediğimde hemen kızarıklık oluyordu. şimdi ise harika bir bez bence primanın en iyisi. dışarı çıktığımızda altı piştimi acaba diye düşünmüyorum. şiddetle tavsiye ediyorum harika bir bez.


Ana_Panda

Prima kullanmıyorum, hayvanlar üzerinde testler yapan bir marka.. bu sayede binlerce tavşan, kedi ölüyor ve ya kör kalıyor..  vicdanımın rahat olması için hiç bir canlıya eziyet edilmeden üretilen ürünleri almayı her zaman tercih ediyorum


belis_09

valla  o sizin düşünceniz o zaman ilaçta içme bişey yeme yani bu iddiayı ortaya attınız açıklamasını yapmanız gerekir diye düşünüyorum.kedi ve tavşanla bir bebek bezinin alakası neyse anlamadım. o yüzden rica ediyorum açıklamasını yapınki bizde bilelim.


belis_09

sonuçta bizde hayvanların düşmanı değiliz öldürülmelerini eziyet görmelerini istemeyiz ama bence bunun mantıklı bir açıklaması olması gerekir.belis_09

benim bu konuda kafam karıştı bilgi verirseniz sevinirim ana panda


Ana_Panda

http://www.haytap.org/index.php/200901041637/hayvan-deneyleri/urunlerini-hayvanlar-uzerinde-test-eden-firmalar
sadece Prima değil, bir çok marka hayvanlar üzerinde testler yapıyor..   ayrıca hayvanlar üzerinde deney yapılmadan hazırlanan ilaçlar da var, sadece araştırmanız yeterli olucaktır. hem bir ilaçla (insan sağlığı) her hangi bir bezi nasıl bir tutuyorsunuz onu anlamadım. onlarca bebek bezi markası var, bize düşün hiç bir canlıya zarar vermeden üretileni almaktır. insanız çünki. bilinçli davranmalıyız.


Ana_Panda

"valla  o sizin düşünceniz " demişsiniz..  hayır bu benim düşüncem değil, Peta'dan bilgi  alına bilir.  Prima zaten kabul ediyor, hayvanlar uzerinde deney yaptığını. bunu siz bilmiyorsunuz, o ayrı.    benim düşüncemse, evet, bir insan olarak vicdanım rahat olması lazım. kızım çişini yapıcak diye bir tavşan kör kalmamalıbelis_09

size teşekkür ederim bilgileriniz için ana panda.


Ana_Panda

Rica ederim Belis.. anneler şefkat kahramanlarıdırlar, merhametli ve duyarlıdırlar.. Cevaplamak için Üye ol