Ankara tobb etü doğum?

eciko soruyor: 6

Merhaba,

Ankara TOBB ETÜ hastanesi'nde yakın zamanda doğum yapanlar yorumlarını paylaşabilir mi? Güven Hasanesi veya TOBB ETÜ hastanesi arasında bir tercih yapmak durumundayım, doktorum bu iki hastane ile çalışıyor ve evime yakınlığı nedeniyle TOBB daha öncelikli tercihim gibi ancak daha önce burada dığum yapanların  olumlu veya olumsuz deneyimleri kararımda yardımcı olacak. 
şimdiden teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


Smryna06

Ben TOBB' da doğum yaptım, hiçbir sıkıntı yaşamadım, çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü, hastane oldukça temiz ve modern, tavsiye ederim. Bebeğinize sağlıkla kavuşursunuz inşallah.


portakallikereviz

ben de aynı durumdayım. daha erken olmasına rağmen bir hastane seçip rahatlamak istiyorum. bugün güven'in doğum katına çıktım, hasta bilgilendirmeden bir görevli gezdirdi. fakat normal doğuma yardımcı olacak süreçlerle ilgili sorularıma o kadar şaşkın ve habersiz bir tavırla karşılık verdi ki, beni de çok şaşırttı. bir de tobb etü'yü ziyaret etmeye karar verdim.


fakat öyle kısa bir ziyaretle anlaşılacak bir mesele değil belli ki. yakınlarda bu hastaneleri kullanmış olanlardan bilgi alabilirsek çok makbule geçecek gerçekten.


dilek80

Sanırım doktorunuz Ebru Sarac. benimde öyleydi ve bu iki hastaneyi önermişti. Kesinlikle kesinlikle TOBB ETÜ derim. Çok güzel bir hastane ve özellikle hemşireler anne şutu konusunda coook titizler. Doğumdan sonra 10 gün uğraştılar benimle bebeğimin memeyi kavrayabilmesi için, çok şükür hala emzirebiliyorum. Yemekleri, odaları çok güzel ayrıca da bebekle de çok çok ilgileniyor. İnşallah çok güzel ve kolay bir dogum olur.

Eğer normal dogum düşünüyorsanız TOBB etü bu konuda çok başarılı. Söyle ki sancı sırasında yatağa bağlı kalmıyorsunuz, gezmenize izin var ki beni coook rahatlatıyordu. Ayrıca bebeğin bakımı yani basınızda yapılıyor ve hemen koynunuza konuyor. En fazla yarım saat sonra hemen hemşireler gelip emzirtmeye çalışıyorlar. Cogu hastanede hemen mama veriliyor ama burda öyle değil.,....,


portakallikereviz

çok teşekkür ederim cevabınız için. benim doktorum hakan turan. doğum sırasında rahat hareket etmek herhalde en kritik konu normal doğum için. sonrasında da tabi ki emzirme çok kritik oluyor. 


bu durumda mutlaka tobb etü'ye de bakacağım. oradan da ayrıca bildiririm. 


smmm06

ben 3 sene önce güven hastanesinde doğum yaptım dr um dışardan geldi ama hastaneden hemşirelerden çok memnun kaldım baya ilgili güler yüzlülerdi tavsiye ederim


cnst

Ben de TOBB ETÜ'de doğum yaptım, doktorum Serdar Oğuz, orası önerdiği hastanelerden biriydi. Çok memnun kaldım oranın hemşirelik hizmetlerinden, diğer konularda zaten doktorum hep yanımdaydı. Hastaneyi ben de kesinlikle tavsiye ederim. Cevaplamak için Üye ol