üsküdar-çamlıca-ümraniye bölgesindeki özel okul velilerine sesleniyorum☺️

plnpln45 soruyor: 8

merhaba arkadaşlar, şuan maltepede oturuyoruz.ama önümüzdeki yıl üsküdar çamlıca taraflarına taşınıcaz eşimin işinden dolayı, o civardaki özel okullara gidenlerden tavsiyeler alabilir miyim? ilkokul 1.sınıf olucaz seneye. kasım 2013 doğumlu kızım.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


ASYA11

Merhaba, İde ye gidenler cok memnun mutlaka görüşün.Arkadasım oğlunu verdi ilk 2 hafta ıcın okula direnen cocuk şimdi kendi hazırlanıp koşa koşa gidiyormuş :)

Kolay gelsin


plnpln45

@asya11 merhaba çok teşekkür ederim cvbınız için. ide'yi bi arkadaş daha önerdi orayada gideceğim mutlaka. çamlıca doğaya gittik orayıda çok beğendm. atakent uğura gittim o da güzeldi aslında. fiyatıda çok uygundu. karar vermek zor😔


guta

İde ve Uğurun fiyatları nasıl acaba? Fiyat alma şansınız oldu mu?


thousand

İde’de 31 Aralık’ta erken kayıt dönemi bitmiş. Fiyatı da 36.720₺ (kdv ve yemek dahil). Yeni fiyatı ise 40.000 tl falan (kdv ve yemek dahil). plnpln45

@guta merhaba, ideye gitmedim henüz, uğur atakent 18000 civari fiyat verdi. ama çok detayı konuşmadık. çamlıca doğa'yı çok beğendik. kampüsü sınıfları fln çok güzeldi. 


guta

thousand ve plnpln45, çok teşekkürler bilgilendirme için. Uğur'un fiyatı gerçekten çok uygunmuş. 


primavera100

merhaba, ide okullari velisi olan veya okul ile ilgili yeni bilgisi olanlar paylaşabilir mi acaba? çok tesekkurler


plnpln45

çamlıca uğur okullarına gittik. eğitim anlayışı eve ödev göndermemeleri bizim için belirleyici oldu. okulu gezdik, sınıflar tertemiz ve ferahtı. bahçesi de oldukça büyük. bi kaç öğretmenle tanışma şansımız oldu. iletişimleri çok sıcak ve samimiydi. yani ben güzel elektrik aldım okuldan ve öğretmenlerden. fiyat olarak da o kalitede bi okul için uygundu. yemekler orada pişiyor. binadaki tüm sınıflar çok temizdi. özellikle ders saatlerinde gittik sınıfları görelim diye. bu okula devam eden veliler varsa görüşlerini almak isterim. 


Cevaplamak için Üye ol