Gunduz gezmesinden sonra gece huzursuzlugu

srya_mm soruyor: 5

Merhaba tecrubeli annelere sorum olacak.oglum 2,5 aylik.Esimle hafta tatillerinde oglumuzu hava aldirmak guneslendirmek icin disari cikariyoruz. Birkac saat sonra eve dondugumuzde cok huzursuz oluyor.gaz sancimiz cok yogun degildi suanda da pek yok. Gece uykumuzda sukurki iyi. Sadece disarida uzun kaldiktan sonra eve gelince agliyor kucagimda yuzukoyun dik turunca susuyor ve bi sure sonra uyuyor. Kusura bakmayin uzun oldu sanirm. Simdiden cok tesekkur ederim.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ece_g

Geçici bir durum ve çok önemli değil,kucukken dışarı çıkmak zor oluyor böyle huzursuzluklar yaşanıyor.Yazin rahat edersiniz.


aycasurul

Dışarda uyuyor mu? O aylarda ortalama 1-1.5 saat uyanık kalıyorlar. Dışarda uyku saatini geçirdiyse evde tekrar uykuya dalması ve huzursuz olması ilk aklıma gelen:) 


Ya da çok uyarılıyordur ve huzursuzlanıyordur. 

Sevgiler...


sLnKA

Bu kadar küçükken eger disarida gezdiği surede pek uyumuyorsa, bebekler fazla uyarana mazuruz kalıyorlar ve yoruluyorlar. Cok yorgunluktan huzursuzlasiyorlar.

Disarida daha kısa süreli kalabilir ya da uyuması gereken zamanda Bebek arabasında vs mutlaka uyumasını sağlayabilirseniz eve döndüğü zaman keyfi daha yerinde olabilir.


defnefaruk46

Kulagina yel gdiodur canim fazla disari ckarma


kurablyemm

Bir kaç saat coook uzun 15-20 dk yeterli hele kışın okadar küçük bebek hasta olur kesinlikle uygun değildir.kizim 2yasinda biz bi kere çıkardık grip olduCevaplamak için Üye ol