Kaka sayısı

ssebnemm soruyor: 3

Daha once sorduğum sorudan hatırlayanlar vardır. Bebeğimde süt alerjisi var. Neocate mamaya başladık başta kakası günde iki veya bire düştü. son bir haftadır gece uyanıp bir kere gündüz de beş kere kakasini yapiyor ama ishal değil ve azar azar yapiyor. Iki gündür de kaşlarının arasında ve boynunun cevresinde Kırmızı benekler çıktı. Acaba yine bir şey mi dokundu. Çok dikkat ediyorum dokunacak bir şey de vermedim. Doktorumuz bağırsak florasi düzelsin diye biogaia vermişti ondan olmuş olabilir mi?

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


zgulru

Biogaia da süt proteini yok bildiğim kadarıyla, fügen Hn da tavsiye ediyor.


ssebnemm

Arkadaşlar desteğiniz için çok teşekkür ederim. Sanırım sorunu buldum. Çocuk doktorumuz bünyesi alerjilere karşı güçlenir diye balık yağı vermişti. Neredeyse bir aydır kullandığım için ondan şüphelenmemistim. Ama birkaç gündür vermiyorum ve yavaş yavaş normale döndü bebeğim. İşin garip yanı çocuğuma haftada iki defa balık yediriyorum ama o dokunmuyor. Tekrar çok teşekkür ederim.


terelelli

ssebnemm balık yagları katkılı ve aromatık muhtemelen ondan dokunuyordur .
ayrıca balık aygı ıel alerjılere karsı guclenmez ters etkı bıle yapabılır hafatada ıkı kere balıgı tuketebılıyor ıse balık yagına gerek yok bence.
Cevaplamak için Üye ol