sarımsaklı otel önerilerinizi bekliyorum...

ada11 soruyor: 5

ağustos ayı için ayvalık taraflarına gitmeyi düşünüyoruz kızım 18 aylık olacak sarımsaklıda berk oteli beğendim giden memnun kalan varmı nasıl bir yer bebekle rahat edebilirmiyiz yemekleri cocuğa yedirilcek gibimi hijyen nasıl giden varsa ne olur anlatsın yada o taraflarda başka otel öneriniz herşey dahil olması önemli

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


cano

buarada kamp süper bi yerde denize sıfır gidin


opposition

sarımsaklı bayıldığım bir yerdir :)) Otel olarak pek konforlu yerler yok ama biz geçen sene varol da kalmıştık. Yemekleri iyiydi, park yatağımızı götürmüştük, yatak durumunu bilemem. Denizin hemen dibinde olması çocuklu ailelere kolaylık bence.Daha önce de bir apartta kalmıştık, Cemgül dü sanırım, bildiğin daire, yerleri de halı kaplı, ikiz 6 aylık bebeklerle gayet rahat ettik.
Maliye kampını da avucumun içi gibi bilirim :)) 1970 yılında yapılmış kulübelerden oluşur, çocuk için pek uygun değil bence, çünkü beton dökülmüş çok uzun yürüyüş yolları bebelerin düşmesi ve dizlerini paralaması için ideal:p e mama sand. falan da yok. Çocuk olmadan hersene giderdim ama onlarla cesaret edemiyorum


fistikcik

Sarımsaklı da apart otelde olmak daha mantıklıdır. Ev ortamı gibi çocuklarınız da rahat eder. Mutfağınız olur, isterseniz akşam yemeğinde hafşf şeyler hazırlarsınız, isterseniz de dışarıda yersiniz. Biz Aleyna Apart Otel'de rahat etmiştik.
Ayvalık çok güzeldir... Bir de sivrisinekleri olmasa...


esrasena

biz hem balayında hem de sonraki yıllarda gittik.kumuz-denizi-düz ayak olması ve herşey ayağının altında..sarımsaklı merkezden şaşmayın.Etap altınel eğer arabanız yoksa çekilir yer değil artı geçen sene haziranda gittik ve pişman olduk resmen otele günübirlik yabancı turlar geliyor,gürültüden uyuyamadık,tavsiye etmem..sadece yemeği ve havuzu güzeldi.

sarımsaklıda nil otel ve marine otel var,marine yan taraftaki otel yüzünden geceleri biraz gürültülü.nil otel merkeze biraz yürüme mesafesinde ama iki oteli de tavsiye ederim.


orangetree

foruma katkısı olması açısından yazıyorum, geçenlerde kısa bir tatil yapalım yakın bir yere gidelim dedik. yolumuz sarımsaklıya düştü:(( plajı güzel kum, denizin dibi kum harika, havası güzel nemli değil ammmaaa suyu buz gibi, bırakın çocukların girmesini biz bile giremedik denize, buz gibi..plaj çok kalabalık,çocuk kumla güzel oynadı bir o yönü güzeldi, akşamları çok esiyor, bizim kaldığımız otel temizlik yönünden kötüydü, diğer otellerde kalanlar da memnun değildi (mare, sahil, berk) bilginize :)
Cevaplamak için Üye ol