Aptamil conformil 1 nasil kullanilir ?

oykuxoxo soruyor: 3

Merhabalar 3aylik bi kızım var ve kolik tesisi konuldu. Doktor conformil olan mamaları tercih et dedi ve aptamil mama kullandığımız için aptamilin conformilini terch edicem.

Sorum şu ki henüz almadim nasıl kullanıldığını merak ediyorum. Normal manasına bi ölçek flan mi katılıyor yoksa tek bu conformil mi veriliyor.. cevaplarını için şimdiden tesekkurler..

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


hayriye80

direk bu mama yapılıypr, ama akışkanlığı diğer mamalara göre daha farklı daha pütürlü gibi diyeyim , benim kızım kesinlikle içmemişti, biberonu tıkıyor gibi oluyordu , mama az gelince de ağlıyordu, o yüzden küçük boy alarak denemeye b aşlayın yada ona uygun emzik mi almak gerekiyor onu bir araştırınilknurbade

Biz de 2 ay kadar ondan kullandik. Her bebek icemiyor tadi biraz acimsi. Ayni normal mama gibi hazirlaniyor uzerinde de yaziyor zaten. Biz hipp comniotic mamaya gecmistik organik olduğu icin. Hem gaza hem de kabizlik sorununu çözmütü.


Ruyagibi

Bende conformil kullandım. Bebeğime çok iyi geldi gaz problemi olan bebekler için çok iyi bir mama. Normal mama ölçeğinde kullandım bebeğimin karnıda doydu hiç gazımız olmadı. Çok memnun kaldımCevaplamak için Üye ol