anne sutunu biberon ile verirken hangi biberonlari onerirsiniz ?

SinemEngin soruyor: 10

Merhaba sevgili nurtililer,


Ben calisiyorum ve pompam ile birlikte yasiyorum. Bizim ufaklik artik 4 aylik oldu ve biberonlarini revize etmek istiyorum. Simdiye kadar dr brown ve step up 1 kullandik. Simdi sizin onerilerine ihtiyacim var ? medela calma, kaucuk uclar vs vs , tum onerilerinize ve deneyimlerinize ihtiyacim var...

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


maramara

dr. browns kullandım ve hala kullanıyorum. 2. aşamadayız :) memnunum ve mama da veriyoruz. sorun yasamadım. neden sadece uclarını degıstırmıyorsunuz?


kitty

chicco kauçuk uçlu kullanıyoruz ve memnunuz, halen hem anne memesi hem de biberon şeklinde devam ediyoruz. ben de aynı fikirdeyim, biberon değiştirmek yerine uçlarını değiştirebilirsiniz. kızımı biberona alıştırmak için 0 ayla başladık, 4.aydan sonra da 2 aylık uçlarına geçtik chicconun. halen de aynı numara ile devam ediyoruz.


DoRuK_DiLeK

akşamları yinede emzirmek istiyorsanız medelanın kaşık biberonunu tavsiye ederim. ben biberon maması ile dönüşümlü emzirdiğim için bu biberonu kullandık. işe yaradı hiç emmekten vazgeçmedi tabi iş başı yapıp normal biberon verilene kadar. ondan sonra 1 hafta içinde tamamen beni emmeyi bıraktı az sütüm vardı oda gitti.


olivia

Dr.Browns tek geçerim:)


MCA

ben avent kullanıyorum, memnunum.asklepios

Dr. Browns ve philips avent çok iyi; ayına göre emziklerini kullanırsanız memeyi de bırakmaz. 


denizkayla

Dr.Browns kullanin..oglum hala gece sütlerini biberondan icer..kizimada gaz yapmadi ama bigün unuttum avent kullandim berabtti.halbuki oda kolik önleyisiydi ama bize yaramadi.


naranja

Medela marka biberon anne memesi ile aynı şekilde çalışıyor yani çocugun ağzına akmıyor emdikçe geliyor. Bu şekilde meme emmeyi de bırakmıyor bebek. Yalnız biberonu bulmak çok kolay değil, ben unnado'dan almıştım.tiara

Nuby natural touch


SinemEngin

hepınıze cok tesekkuler bız de dr browns kullanıyoruzş yanına medela yı eklemeye karar verdim :)


Cevaplamak için Üye ol